Відбіркове змагання з інформатики (молодші) 2022 - учасники

Учасник Спроб юніорської Клас Місто Школа
1 Стрельбицька Ксенія Євгенівна badge business 2 7 Маріуполь, Маріупольський район, Донецька область Маріупольський НВК "Гімназія-школа" №27
2 Галіба Меліса Сергіївна badge business -3 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
3 Таксер Павло Володимирович badge business 0 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
4 Литвиненко Софія Євгенівна badge business -1 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
5 Вишняк Назар Сергійович badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
6 Карандашов Артем Володимирович badge business -2 11 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа
7 Басов Андрій Дмитрович badge business 1 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
8 Левченко Владислав Романович badge business 0 8 Київ, Дарницький район, місто Київ Ліцей "Наукова зміна"
9 Кулик Микита Андрійович badge business 0 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
10 Товтин Анастасія Юріївна badge business -1 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
11 Шандибін Анатолій Богданович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
12 Шведченко Максим Денисович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
13 Литвиненко Іван Євгенович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
14 Фояк Віталій Мирославович badge business 0 9 Рогатин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Рогатинський ліцей імені Братів Рогатинців
15 Манжеліївська Софія Андріївна badge business 0 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
16 Харківський Іван Геннадійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський ліцей № 107 Харківської міської ради Харківської області
17 Герасимов Олександр Вікторович badge business 1 8 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область КЗ "Гуманітарна гімназія №1 ім. М. І. Пирогова ВМР"
18 Акчуріна Міланья Ігорівна badge business 2 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
19 Щербина Тимур Олексійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторська школа Бойко"
20 Богун Іван Олександрович badge business 0 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
21 Лобас Дар'я Олександрівна badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський технічний ліцей №173
22 Теличко Микита Сергійович badge business 2 7 Вугледар, Волноваський район, Донецька область Вугледарський навчально-виховний комплекс "Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Вугледарської міської ради Донецької області
23 Волочай Роман Вікторович badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
24 Самарська Марія Антонівна badge business -1 10 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська ЗОШ № 11
25 Молчанов Станіслав Сергійович badge business -3 11 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський економічний ліцей №2
26 Васконян Єгор Ігорович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
27 Реденський Кирило Олексійович badge business 1 8 Київ, Святошинський район, місто Київ ЗЗСО №200
28 Раац Володимир Костянтинович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія 2 м. Хмельницького
29 Страхаль Олександр Романович badge business 0 9 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
30 Страхаль Дмитро Романович badge business 2 7 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
31 Страхаль Михайло Романович badge business 6 3 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
32 Деньга Олеся Олександрівна badge business 2 7 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
33 Лядер Михайло Олексійович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
34 Голясова Дар'я Дмитрівна badge business -2 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
35 Овчаренко Ігнат Олегович badge business 1 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
36 Бондарькова Анастасія Дмитрівна badge business 0 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
37 Петренко Діана Ігорівна badge business -2 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
38 Лапко Дмитро Владиславовоич badge business 0 9 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
39 Шевченко Ілля Антонович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
40 Ковальова Ґеорґіна Ігорівна badge business -3 11 Умань, Уманський район, Черкаська область УМАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №7-КОЛЕГІУМ "УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
41 Белінський Олександр Володимирович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область Nixacademy
42 Шелкова Валерія Вікторівна badge business -2 10 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
43 Пєшков Ростислав Миколайович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
44 Черницький Максим Андрійович badge business 0 9 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №26
45 Черненко Іван Олегович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область Обдарованість
46 Однороб Ян Максимович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область Комунальний заклад «Харківський науковий ліцей-інтернат “Обдарованість”» Харківської обласної ради
47 Вязовська Софія Андріївна badge business 0 8 Київ, Дарницький район, місто Київ Слов'янська гімназія
48 Баган Наталія Анатоліївна badge business -1 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
49 Жаріхін Ігнат Тимурович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
50 Коцофан Артур Євгенович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ"ХНЛІ"Обдарованість"
51 Рогач Олександр Юрійович badge business 1 7 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
52 Юрченко Вікторія Андріївна badge business 1 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
53 Жуковський Сергій Станіславович badge business -35 11 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
54 Хіль Станіслав Максимович badge business 0 9 Чорноморськ, Одеський район, Одеська область Бурлачобалківська Гімназія
55 Деркач Тарас Ігорович badge business 1 8 Луцьк, Луцький район, Волинська область Боратинський ліцей Боратинської сільської ради
56 Держипольський Ярослав Андрійович badge business 1 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ
57 Дубський Ігор Андрійович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
58 Кондрук Габріелла Євгенівна badge business 1 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УСШ І-ІІІ ст.№5
59 Даньків Даніел Володимирович badge business -1 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородська класична гімназія
60 Іваненко Анастасія Андріївна badge business 0 9 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
61 Петров Олександр Євгенович badge business 0 9 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
62 Дзюба Віра Олегівна badge business 0 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей іменті Т.Г. Шевченка
63 Ліщук Олексій Олександрович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
64 Коровкін Нікіта Валерійович badge business -1 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
65 Лисакевич Єлизавета Валеріївна badge business -1 11 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
66 Маланяк Уляна Тарасівна badge business -1 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
67 Маланяк Остап Тарасович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область СЗОШ №8 міста Хмельницького
68 Ніколаєв Олексій Дмитрович badge business 0 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
69 Сморцова Катерина Юріївна badge business -2 11 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
70 Завадський Богдан Ігорович badge business -1 9 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
71 Іванов Максим Юрійоврич badge business 0 9 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17-ліцей)
72 Шетік Іван Валерійович badge business 3 6 Київ, Голосіївський район, місто Київ ПП НЗ "Європейський Колегіум"
73 Гриб Андрій Дмитрович badge business 1 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
74 Григорьянц Анастасія Віталіївна badge business 0 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
75 Пивоварова Валерія Миколаївна badge business 1 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
76 Михалко Андрій Ярославович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12
77 Бондаренко Катерина Тарасівна badge business -1 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
78 Пасічник Арсеній Олексійович badge business 1 8 Одесса, Одеський район, Одеська область Рішельєвський науковий ліцей
79 Плахотя Антон Олександрович badge business -1 11 Харків, Харківський район, Харківська область Комунальний заклад «Харківський науковий ліцей-інтернат "Обдарованість"» Харківської обласної ради
80 Воляник Ольга Тарасівна badge business -2 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
81 Бабій Варвара Захарівна badge business -2 11 Київ, Дніпровський район, місто Київ Русанівський ліцей
82 Поморгайло Надія Юріївна badge business 1 8 Хмельницкий, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька ЗОШ номер 25 ім. І. Огієнка
83 Островський Володимир Михайлович badge business 1 8 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
84 Гаврилюк Ілля Максимович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
85 Сімак Степан Олексійович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
86 Безнос Артем Романович badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
87 Бурлаков Єгор Євгенович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область Физико-математический лицей № 27
88 Пермяков Ілля Костянтинович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
89 Ляхоцький Станіслав Олегович badge business 0 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ сш №52
90 Шеметов Богдан Олександрович badge business 1 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
91 Каменєв Арсеній Русланович badge business -1 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка
92 Мандзик Лев-Юрій Володимирович badge business 1 8 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
93 Журавок Ілля Андрійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
94 Борзенков Андрій Борисович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХПСШ "ХАРКІВСЬКИЙ КОЛЕГІУМ"
95 Татарінов Андрій Максимович badge business 3 5 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №47
96 Ольшамовська Марія Кирилівна badge business 1 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
97 Пивонос Анастасія Василівна badge business 2 7 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
98 Мороз Петро Олексійович badge business 2 6 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
99 Федорчук Максим Олексійович badge business 1 7 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
100 Семенов Олег Олегович badge business 1 9 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
101 Кузьмінська Віра Сергіївна badge business -2 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
102 Дахно Владислав Геннадійович badge business 2 6 Киев, Подільський район, місто Київ Гімназія107 "Введенська"
103 Нагоша Кирило Микитович badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
104 Оришич Денис Сергійович badge business 2 7 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область НВК "ЛІТ-спеціалізована школа ІІ ступ, Олександрія
105 Улещенко Федір Володимирович badge business 1 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ
106 Псюк Юрій Михайлович badge business 1 8 Калуш, Калуський район, Івано-Франківська область Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка калуської міської ради Івано-франківської області
107 Боднар Кирил Миколайович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Навчально-виховний комплекс №10
108 Скрипник Нікіта Богданович badge business 1 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
109 Столітній Андрій Сергійович badge business -1 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
110 Салаш Юрій Любомирович badge business -1 10 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
111 Микулачинський Денис Володимирович badge business 1 7 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Комунальний заклад ,, Загальноосвітня школя 1-3 ступенів №13 Вінницької Міської Ради,,
112 Дудар Богдан Васильович badge business 1 8 Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область Полонська ЗОШ I-III ступенів №3
113 Міца Аліна Олександрівна badge business 1 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
114 Халіна Анна Олександрівна badge business -1 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
115 Береза Іван Сергійович badge business -3 11 Луцьк, Луцький район, Волинська область КЗ "ЛНВК"Гімназія №14 ім.В.Сухомлинського"
116 Проценко Павло Андрійович badge business 0 9 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
117 Скутар Наталія Ігорівна badge business -2 11 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
118 Ємельяненко Антон Тарасович badge business -1 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
119 Тилевна Ілона Володимирівна badge business -2 10 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
120 Заозерська Софія Олександрівна badge business -3 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
121 Лазоренко Іван Валерійович badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
122 Шмачков Вадим Валентинович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
123 Кобзаренко Микола Іванович badge business 1 7 Київ, Дніпровський район, місто Київ Русанівський ліцей м.Києва
124 Дедяєв Павло Костянтинович badge business 2 6 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №7 ім. В.В. Бражевського
125 Юзькевич Дмитро Миколайович badge business 1 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
126 Поліщук Денис Ігорович badge business 0 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський колегіум
127 Любимий Мирослав Вікторович badge business 1 11 Київ, Дніпровський район, місто Київ Русанівський ліцей м.Києва
128 Большаков Михайло Олександрович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
129 Татарінова Юлія Максимівна badge business -2 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
130 Трач Христина Ігорівна badge business 1 9 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
131 Король Сергій Ігорович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
132 Драгомирецький Матвій Ярославович badge business 0 8 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
133 Лаврова Вікторія Євгеніївна badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
134 Заболотна Уляна Ігорівна badge business 0 8 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей #5
135 Хейфець Юнна Едуардівна badge business -1 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
136 Пасічник Назар Любомирович badge business 0 10 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
137 Войтович Даша Юріївна badge business 15 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
138 Костенко Іван Олександрович badge business 0 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Інтелект"
139 Денисенко Богдан Андрійович badge business -1 9 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаєвський Морський Ліцей ім М.Александрова
140 Видиборець Дмитро Вікторович badge business -1 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
141 Хілобок Маркіян Андрійович badge business 1 8 Коломия, Коломийський район, Івано-Франківська область Коломийський Ліцей №1 імені Василя Стефаника
142 Панін Дмитро Олександрович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська гімназія 9
143 Чехменко Діана Сергіївна badge business -1 9 Сосниця, Корюківський район, Чернігівська область Сосницька ЗОШ І-ІІ ступенів
144 Романюк Ігор Леонідович badge business -2 10 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
145 Жирнов Денис Максимович badge business -2 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
146 Рибачик Іван Ярославович badge business -2 10 Каноничі, Вараський район, Рівненська область Каноницький ліцей
147 Дубас Данило Ростиславович badge business -2 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
148 Базар Богдан Романович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинський навчально-виховний комплекс 16 "Престиж"
149 Нікитенко В'ячеслав Вікторович badge business 2 7 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська гімназія №3
150 Ющенко Анатолій Дмитрович badge business 3 11 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10
151 Фейса Богдан Іванович badge business -1 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
152 Лобас Діана Олекіївна badge business -1 9 Харьков, Харківський район, Харківська область Специализированная школа II - III Ступеней № 3
153 Полівко Володимир Аветисович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
154 Ковтун Євген Сергійович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинський навчально-виховний комплекс 16 "Престиж"
155 Уткін Олександр Іванович badge business 4 10 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
156 Апанасенко Даніїл Андрійович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
157 Гредiн Максим Володимирович badge business 1 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
158 Апанасенко Нікіта Андрійович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
159 Бойко Володимир Валентинович badge business 1 8 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13
160 Манчак Захар Олександрович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ 1-3 ст. №9
161 Скулевич Максим Сергiйович badge business 0 10 Нiжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинський обласний ліцей
162 Архіпов Іван Олегович badge business 1 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ 1-3 ст. 10
163 Горовий Владислав Валерійович badge business -1 10 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя
164 Кисіль Максим Миколайович badge business 0 10 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинський Міський Ліцей
165 Парубець Даниїл Андрійович badge business 1 8 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська гімназія №2
166 Костюк Руслан Олександрович badge business -3 11 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська гімназія №3
167 Буй Олександр Віталійович badge business 0 9 Королево, Берегівський район, Закарпатська область Королівьска ЗЗСО 1-3 ступенів 2
168 Білим Ярослав Максимович badge business 2 8 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
169 Тищенко Богдан Дмитрович badge business 0 9 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський Морський ліцей імені професора М. Александрова
170 Тимкович Олександр Геннадійович badge business -1 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
171 Соболєва Анна Євгеніївна badge business 0 9 Полтава, Полтавський район, Полтавська область Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І. П. Котляревського
172 Хома Тімур Віталійович badge business 0 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Середня загальноосвітння спеціалізована школа №1
173 Фурсов Ілля Олексійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
174 Гуз Назар Ростиславович badge business -1 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
175 Горєлова Вікторія Вікторівна badge business -3 11 Старокостянтинів, Хмельницький район, Хмельницька область Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
176 Котляр Нікіта Олегович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
177 Йолтухівський Артур Русланович badge business 0 9 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська Спеціалізована Школа №3
178 Йолтухівський Влад Русланович badge business 0 9 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська Спеціалізована Школа №3
179 Хромович Андрій Юрійович badge business -1 9 Долина, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Долинський ліцей №1
180 Ісак Михайло Андрійович badge business 2 7 с. Немішаєве, Бучанський район, Київська область Немішаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
181 Рижанський Андрій Олександрович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
182 Василенко Владислав Юрійович badge business 4 6 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська гімназія 9