Відбіркове змагання з інформатики 2022 - учасники

Учасник Клас Місто Школа
1 Басов Андрій Дмитрович badge business 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
2 Бондаренко Катерина Тарасівна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
3 Левченко Владислав Романович badge business 8 Київ, Дарницький район, місто Київ Ліцей "Наукова зміна"
4 Пімонов Микита Ігорович badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область ДОЛІФМП
5 Кутах Матвій Андрійович badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
6 Денисюк Владислав Михайлович badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
7 Камінський Антон Сергійович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
8 Салаш Юрій Любомирович badge business 10 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
9 Манжеліївська Софія Андріївна badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
10 Столітній Андрій Сергійович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
11 Фурсов Ілля Олексійович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
12 Рейзін Тимофій Денисович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
13 Жаріхін Єгор Тимурович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
14 Коваль Георгій Андрійович badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
15 Власенко Захар Сергійович badge business 10 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область НВК "ЛІТ-спеціалізована школа ІІ ступ, Олександрія
16 Ковальова Ґеорґіна Ігорівна badge business 11 Умань, Уманський район, Черкаська область УМАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №7-КОЛЕГІУМ "УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
17 Рощупкін Михайло Сергійович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
18 Оришич Денис Сергійович badge business 7 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область НВК "ЛІТ-спеціалізована школа ІІ ступ, Олександрія
19 Карпенко Дарина Олександрівна badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
20 Лук'янов Ігор Сергійович badge business 10 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
21 Шпек Олександр Юрійович badge business 10 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
22 Тихонюк Едуард Едуардович badge business 11 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область м. Вінниця, КЗ «ПНТЛОБМ»
23 Смутчак Андрій Ігорович badge business 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
24 Сливка Олександр Анатолійович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка
25 Тодорян Іван Іванович badge business 10 С. Великий Кучурів, Чернівецький район, Чернівецька область Великокучурівський ЗЗСО I-III ст. Ім. В. Бузенка
26 Овчаренко Ігнат Олегович badge business 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
27 Паращій Ярослав Олександрович badge business 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
28 Бігняк Назарій Євгенійович badge business 11 Городок, Хмельницький район, Хмельницька область Городоцький ліцей №1
29 Фейса Богдан Іванович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
30 Гриб Андрій Дмитрович badge business 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
31 Страхаль Михайло Романович badge business 3 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
32 Страхаль Дмитро Романович badge business 7 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
33 Васконян Єгор Ігорович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
34 Дебелий Андрій Олександрович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
35 Кулик Микита Андрійович badge business 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
36 Страхаль Олександр Романович badge business 9 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
37 Теличко Микита Сергійович badge business 7 Вугледар, Волноваський район, Донецька область Вугледарський навчально-виховний комплекс "Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Вугледарської міської ради Донецької області
38 Волочай Роман Вікторович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
39 Лобас Дар'я Олександрівна badge business 7 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський технічний ліцей №173
40 Терещенко Денис Сергійович badge business 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
41 Литвиненко Софія Євгенівна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
42 Тимошенко Данило Сергійович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
43 Романюк Ігор Леонідович badge business 10 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
44 Миськів Владислав Валентинович badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
45 Козловський Олександр Васильович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
46 Салов Юрій Євгенійович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
47 Ціцей Павло Романович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
48 Жирнов Денис Максимович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
49 Андрейченко Андрій Олегович badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область НВК №148
50 Борзенков Андрій Борисович badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХПСШ "ХАРКІВСЬКИЙ КОЛЕГІУМ"
51 Каменєв Родіон Русланович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка
52 Волков Ілля Олегович badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область ДОЛІФМП
53 Гринчак Роман Валерійович badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
54 Скулиш Маким Андрійович badge business 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
55 Колісник Ілля Олександрович badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
56 Вязовська Софія Андріївна badge business 8 Київ, Дарницький район, місто Київ Слов'янська гімназія
57 Шандибін Анатолій Богданович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
58 Мусієнко Ярослав Романович badge business 11 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ
59 Кривов'яз Ілля Андрійович badge business 11 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
60 Галіба Меліса Сергіївна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
61 Воляник Ольга Тарасівна badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
62 Ферендович Юрій Ярославович badge business 11 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
63 Молчанов Станіслав Сергійович badge business 11 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський економічний ліцей №2
64 Чуб Володимир Ігорович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
65 Горин Владислав Мирославович badge business 10 смт. Глибока, Чернівецький район, Чернівецька область ОЗО "Глибоцький ліцей"
66 Гончаров Денис Сергійович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
67 Чехменко Діана Сергіївна badge business 9 Сосниця, Корюківський район, Чернігівська область Сосницька ЗОШ І-ІІ ступенів
68 Наріжний-Суходольський Марк Антонович badge business 11 Київ, Дніпровський район, місто Київ Технічний ліцей м. Києва
69 Тимкович Олександр Геннадійович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
70 Каменєв Арсеній Русланович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка
71 Вязовська Соломія Андріївна badge business 6 Київ, Дарницький район, місто Київ Слов'янська гімназія
72 Пікінер Аліса Олександрівна badge business 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
73 Атмар Рошан Вахідович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
74 Удовкін Веніамін Вікторович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
75 Ліщук Олексій Олександрович badge business 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
76 Ярослав Берестовенко Юрійович badge business 9 Маріуполь, Маріупольський район, Донецька область СШ №5
77 Безнос Артем Романович badge business 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
78 Андріяш Максим Олегович badge business 11 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область м. Вінниця, КЗ «ПНТЛОБМ»
79 Шведченко Максим Денисович badge business 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
80 Петренко Діана Ігорівна badge business 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
81 Бондарькова Анастасія Дмитрівна badge business 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
82 Остапович Всеволод Ярославович badge business 10 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
83 Татарінова Юлія Максимівна badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
84 Просянніков Дмитро Юрійович badge business 10 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
85 Гуз Назар Ростиславович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
86 Лавренюк Олександр Сергійович badge business 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
87 Голясова Дар'я Дмитрівна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
88 Беспалько Денис Юрійович badge business 10 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Технічний ліцей
89 Мельник Антон Олегович badge business 8 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Рівненський обласний науковий ліцей
90 Єрохов Володимир Олексійович badge business 11 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
91 Щербінін Павєл Денисовис badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
92 Сільчин Іван Ігорович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
93 Самченко Сергій Андрійович badge business 11 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька гімназія №28
94 Перкін Микита Янович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №46 ім. М.В.Ломоносова
95 Реденський Кирило Олексійович badge business 8 Київ, Святошинський район, місто Київ ЗЗСО №200
96 Сібіряков Давід Олегович badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область НВК №148
97 Навер Олег Миколайович badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
98 Шпикуляк Віктор Андрійович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
99 Таврін Антон Олексійщвич badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
100 Дубас Данило Ростиславович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
101 Дзюба Віра Олегівна badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей іменті Т.Г. Шевченка
102 Филипюк Андрій Михайлович badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
103 Бояркін Глєб Кирилович badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
104 Яіцький Тарас Максимович badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
105 Волік Федір Михайлович badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
106 Ніколаєв Олексій Дмитрович badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
107 Спіжавка Ірина Тарасівна badge business 11 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
108 Василькун Володимир Михайлович badge business 10 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
109 Писаревський Захар Михайлович badge business 11 Кам'янське, Кам'янський район, Дніпропетровська область Технічний ліцей
110 Тилевна Ілона Володимирівна badge business 10 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
111 Яковенко Олександра Вікторівна badge business 10 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
112 Шелестов Артем Андрійович badge business 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ Технічний Ліцей НТУУ "КПІ"
113 Булат Ігор Андрійович badge business 10 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
114 Богун Іван Олександрович badge business 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
115 Вишняк Назар Сергійович badge business 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
116 Пилаєв Ігор Ігорович badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
117 Гриневич Павло Ярославович badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
118 Дяченко Леонід Олегович badge business 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
119 Давидович Дмитро Олексійович badge business 8 Мирноград, Покровський район, Донецька область Заклад загальної середньої освіти, №10
120 Хоруженко Петро Андрійович badge business 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Інтелект"
121 Козурак Денис Олександрович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
122 Синельник Андрій Сергійович badge business 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
123 Черній Артем Сергійович badge business 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
124 Таравський Денис Едуардович badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей
125 Кисіль Артем Сергійович badge business 10 Київ, Солом'янський район, місто Київ гімназія №178 м. Києва
126 Горох Єлизавета Євгеніївна badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
127 Дахно Владислав Геннадійович badge business 6 Киев, Подільський район, місто Київ Гімназія107 "Введенська"
128 Шийка Мар'ян Олегович badge business 7 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
129 Папіш Данило Ярославович badge business 8 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
130 Шевченко Тимур Антонович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
131 Скрипник Нікіта Богданович badge business 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
132 Жаріхін Ігнат Тимурович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
133 Кузбит Остап Іванович badge business 10 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
134 Агратіна Остап Сергійович badge business 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
135 Кочетков Іван Вікторович badge business 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
136 Деркач Тарас Ігорович badge business 8 Луцьк, Луцький район, Волинська область Боратинський ліцей Боратинської сільської ради
137 Олійник Андрій Сергійович badge business 11 Колки, Луцький район, Волинська область Колківська ОЗНВК "ЗОШ |-||| ступенів-ліцей"
138 Вінівітін Артем Дмитрович badge business 10 Горішні Плавні, Кременчуцький район, Полтавська область СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської
139 Пивоварчук Віталій Юрійович badge business 10 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Навчально Виховний Комплекс №12
140 Шевченко Ілля Антонович badge business 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
141 Сольона Іларія Романівна badge business 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Січовий колегіум"
142 Гарасюк Дмитро Андрійович badge business 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область КЗ "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області"
143 Самойлов Богдан Дмитрович badge business 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХФМЛ №27 ХМРХО
144 Товтин Анастасія Юріївна badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
145 Пермяков Ілля Костянтинович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
146 Юрчук Арсеній Сергійович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
147 Підгорний Казімір Леонідович badge business 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
148 Потьомкіна Аліса Костянтинівна badge business 9 Київ, Святошинський район, місто Київ Гімназія "Академія"
149 Мінтенко Дмитро Ігорович badge business 8 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №3 медичного профілю
150 Яготін Назарій Валентинович badge business 11 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область НВК "ЛІТ-спеціалізована школа ІІ ступ, Олександрія
151 Мілюков Олександр Сергійович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
152 Фомін Віктор Миколайович badge business 10 Четвертня, Луцький район, Волинська область Четвертнянський ліцей Колківської селищної ради Волинської області
153 Сизоненко Дмитро Миколайович badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
154 Лозовий Владислав Валерійович badge business 10 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
155 Харківський Іван Геннадійович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський ліцей № 107 Харківської міської ради Харківської області
156 Ємельяненко Антон Тарасович badge business 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
157 Івасюк Володимир Васильович badge business 10 Кіцмань, Чернівецький район, Чернівецька область Кіцманська гімназія
158 Скутар Наталія Ігорівна badge business 11 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
159 Отусіле Еммануїл Болашодун badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
160 Сав'юк Павло Любомирович badge business 11 Коломия, Коломийський район, Івано-Франківська область ліцей №1 ім В Стефаника
161 Білобровий Вадим Євгенович badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
162 Раац Володимир Костянтинович badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія 2 м. Хмельницького
163 Червоненко Михайло Корнійович badge business 8 Жовті Води, Кам'янський район, Дніпропетровська область КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей
164 Кондратюк Олекса Яремович badge business 11 Львів, Львівський район, Львівська область Ліцей 8 ЛМР
165 Броневський Станіслав Юзефович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський приватний НВК "Ліцей Професіонал" Харківської області
166 Леонтьєв Лев Юрійович badge business 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
167 Прудиус Олександр Володимирович badge business 9 Монастирище, Уманський район, Черкаська область ОЗЗСО "Ліцей"Ерудит"
168 Вершигора Олександр Вікторович badge business 11 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
169 Лапко Дмитро Владиславовоич badge business 9 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
170 Сугак Патрік Русланович badge business 10 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
171 Рижанський Андрій Олександрович badge business 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
172 Панащук Роман Андрійович badge business 10 Луцьк, Луцький район, Волинська область КЗ "ЛНВК"Гімназія №14 ім.В.Сухомлинського"
173 Береза Іван Сергійович badge business 11 Луцьк, Луцький район, Волинська область КЗ "ЛНВК"Гімназія №14 ім.В.Сухомлинського"
174 Кравчук Арсен Сергійович badge business 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область КЗ "ЛНВК"Гімназія №14 ім.В.Сухомлинського"
175 Харченко Михайло Вадимович badge business 10 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
176 Турченко Софія Андріївна badge business 10 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Січовий колегіум"
177 Черницький Максим Андрійович badge business 9 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №26
178 Матвіюк Святослав Русланович badge business 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ Технічний ліцей Національного Технічного Університету України "Київський Політехнічний Інститут"
179 Рибальченко Ян Сергійович badge business 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
180 Гнідець Богдан Ігорович badge business 10 Здолбуныв, Рівненський район, Рівненська область Здолбунівська ЗОШ №4
181 Козюк Дмитро Леонтiйович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
182 Король Сергій Ігорович badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
183 Васильєв Кирило Віталійович badge business 10 Горішні Плавні, Кременчуцький район, Полтавська область СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської
184 Данилюк Дмитро Олександрович badge business 9 м. Рівне, Рівненський район, Рівненська область Обласний науковий ліцей в м. Рівне
185 Малиновський Роман Тарасович badge business 10 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
186 Єрнєєва Ольга Володимирівна badge business 8 Бердичів, Бердичівський район, Житомирська область ЗОШ № 12
187 Мандзик Лев-Юрій Володимирович badge business 8 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
188 Фурцев Федір Олексійович badge business 10 Київ, Подільський район, місто Київ Ліцей " Базис "
189 Лук'яненко Євгеній Олександрович badge business 11 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
190 Проценко Павло Андрійович badge business 9 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
191 Коваленко Дмитро Андрійович badge business 9 Южноукраїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область Южноукраїнська Гімназія №1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області
192 Федорчук Максим Олексійович badge business 7 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
193 Самарська Марія Антонівна badge business 10 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська ЗОШ № 11
194 Артюх Мирослав Юрійович badge business 7 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
195 Буяр Андрій Віталійович badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
196 Гордей Михайло Сергійович badge business 11 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
197 Баган Наталія Анатоліївна badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
198 Загородний Олександр Ігорович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
199 Коцофан Артур Євгенович badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ"ХНЛІ"Обдарованість"
200 Балашов Іван Віталійович badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
201 Акчуріна Міланья Ігорівна badge business 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
202 Лазаренко Дмитро Костянтинович badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область ДОЛІФМП
203 Погорєльський Нікіта Євгенійович badge business 8 Березнегувате, Баштанський район, Миколаївська область Березнегуватський ЗЗСО І-ІІ ступенів №2
204 Петровський Богдан Михайлович badge business 9 Суми, Сумський район, Сумська область Сумська Спеціалізована школа 1-3 ступенів №29
205 Денчик Олександр Віталійович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ ХНЛІ"Обдарованість"
206 Рєзнікова Дар'я Владиславівна badge business 9 Київ, Подільський район, місто Київ Базис
207 Ткачук Святослав Сергійович badge business 9 Одеса, Одеський район, Одеська область Одеський економічний ліцей
208 Таксер Павло Володимирович badge business 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
209 Фояк Віталій Мирославович badge business 9 Рогатин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Рогатинський ліцей імені Братів Рогатинців
210 Сімак Степан Олексійович badge business 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
211 Росул Максим Вікторович badge business 11 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородська класична гімназія
212 Іванчук Роксолана Русланівна badge business 11 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
213 Карцелюба Уляна Олександрівна badge business 11 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
214 Погасій Марія Михайлівна badge business 11 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
215 Бевза Андрій Володимирович badge business 9 Липовець, Вінницький район, Вінницька область Опорний заклад "Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області"
216 Бабій Варвара Захарівна badge business 11 Київ, Дніпровський район, місто Київ Русанівський ліцей
217 Заозерська Софія Олександрівна badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
218 Денисенко Богдан Андрійович badge business 9 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаєвський Морський Ліцей ім М.Александрова
219 Янушевський Роман Олексійович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
220 Суслов Максим Євгенович badge business 9 Первомайськ, Первомайський район, Миколаївська область Первомайський ліцей "Ерудит"
221 Моргун Максим Богданович badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
222 Ковальська Каріна Михайлівна badge business 10 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільський технічний ліцей
223 Тартаковский Артем Геннадійович badge business 10 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
224 Нечипорук Владислав Михайлович badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
225 Мокін Григорій Михайлович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №171 «Лідер»
226 Островський Володимир Михайлович badge business 8 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
227 Пилипчук Олександр Олександрович badge business 10 с. Гальчинці, Хмельницький р-н, Хмельницька обл., Хмельницький район, Хмельницька область Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
228 Зиков Андрiй Володимирович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
229 Міхов Олександр Васильович badge business 11 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський муніципальний колегіум
230 Стрельбицька Ксенія Євгенівна badge business 7 Маріуполь, Маріупольський район, Донецька область Маріупольський НВК "Гімназія-школа" №27
231 Олексієнко Святослав Юрійович badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
232 Іценко Дамір Валерійович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
233 Веретільник Тарас Богданович badge business 11 Львів, Львівський район, Львівська область Ліцей "Львівський"
234 Рибачик Іван Ярославович badge business 10 Каноничі, Вараський район, Рівненська область Каноницький ліцей
235 Ільїн Сергій Олексійович badge business 11 Херсон, Херсонський район, Херсонська область Херсонський ліцей
236 Басистий Олег Сергійович badge business 11 Славута, Шепетівський район, Хмельницька область ЗОШ 1-3 ступенів, #1
237 Улещенко Федір Володимирович badge business 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ
238 Черепій Іван Андрійович badge business 10 Славуа, Шепетівський район, Хмельницька область Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Славути
239 Мазур Даніїл Юрійович badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
240 Горєлова Вікторія Вікторівна badge business 11 Старокостянтинів, Хмельницький район, Хмельницька область Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
241 Фурман Єгор Андрійович badge business 11 Київ, Солом'янський район, місто Київ Онлайн-школа "Альтернатива"
242 Бесіда Олексій Анатолійович badge business 10 м. Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. №29
243 Псюк Юрій Михайлович badge business 8 Калуш, Калуський район, Івано-Франківська область Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка калуської міської ради Івано-франківської області
244 Дудар Богдан Васильович badge business 8 Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область Полонська ЗОШ I-III ступенів №3
245 Швайдецький Ярослав Олегович badge business 11 Київ, Солом'янський район, місто Київ Національний авіаційний університет
246 Боднар Кирил Миколайович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Навчально-виховний комплекс №10
247 Король Андрій Володимирович badge business 10 Луцьк, Луцький район, Волинська область Гімназія №21
248 Кучеренко Тихон Віталійович badge business 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ Технічний Ліцей НТУУ КПІ
249 Новак Ярослав Володимирович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
250 Задніпровська Тетяна Вадимівна badge business 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
251 Ярош Анна Богданівна badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
252 Балачевцев Володимир В'ячеславович badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №10
253 Носаль Василь Юрійович badge business 11 Старокостянтинів, Хмельницький район, Хмельницька область Старокостянтинівський ліцей Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Михайла Семеновича Рудяка
254 Заганяч Софі Миколаївна badge business 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
255 Савицька Вікторія Сергіївна badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
256 Шершун Максим Вікторович badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
257 Чуловський Давид Юрійович badge business 8 Понінка, Хмельницький район, Хмельницька область Понінківський НВК
258 Білан Олександра Федорівна badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
259 Єрмаков Леонід Олексійович badge business 6 Київ, Оболонський район, місто Київ спеціалізована школа №216
260 Мислявчук Богдан Анатолійович badge business 7 Київ, Оболонський район, місто Київ спеціалізована школа № 216 Оболонського району м.Києва І-ІІІ ступенів
261 Карандашов Артем Володимирович badge business 11 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа
262 Мержук Рома Володимирович badge business 8 Хмельницький, Кам'янець-Подільський район, Хмельницька область НВК№7
263 Зіненко Михайло Євгенович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
264 Волчелюк Іван Петрович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Навчально Виховний Комплекс №10
265 Скачков Святослав Сергійович badge business 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ гімназія №178 м. Києва
266 Петров Нікіта Віталійович badge business 10 Рубіжне, Сєвєродонецький район, Луганська область РУБІЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
267 Крохмалюк Максим Віталійович badge business 9 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Лійцей №20
268 Макріс Максим Михайлович badge business 11 Луцьк, Луцький район, Волинська область Відокремлений структурний підрозділ "Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій"
269 Крулько Іван Васильович badge business 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Вінницький технічний ліцей
270 Давиденко Георгій Андрійович badge business 9 , Печерський район, місто Київ
271 Висоцький Єгор ігорович badge business 11 Миколаев, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
272 Самофалова Анна Павлівна badge business 6 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
273 Шмирко Володимир Миколайович badge business 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК 10
274 Дідора Назар Сергійович badge business 11 Городок, Хмельницький район, Хмельницька область Опорний заклад Городоцький ліцей №2
275 Малиновський Владислав Володимирович badge business 10 Калуш, Калуський район, Івано-Франківська область Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка
276 Костенко Іван Олександрович badge business 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Інтелект"
277 Дармограй Ярослав Юрійович badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
278 Поліщук Роман Анатолійович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
279 Михайлюк Роман Максимович badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область СЗОШ N29
280 Доколова Софія Олександрівна badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
281 Томусяк Нікіта Олександрович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область ССЗШ №1
282 Чавалда Сергій Олександрович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Технологічний багатопрофільний ліцей імені Артема Мазура
283 Войтович Даша Юріївна badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
284 Гаврилко Олег Дмитрович badge business 11 Київ, Солом'янський район, місто Київ гімназія №178 м. Києва
285 Хома Тімур Віталійович badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Середня загальноосвітння спеціалізована школа №1
286 Йолтухівський Влад Русланович badge business 9 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська Спеціалізована Школа №3
287 Йолтухівський Артур Русланович badge business 9 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська Спеціалізована Школа №3
288 Легкий Назарій Дмитрович badge business 8 Київ, Деснянський район, місто Київ гімназія "Києво-Могилянський колегіум"
289 Видиборець Дмитро Вікторович badge business 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
290 Пєшков Ростислав Миколайович badge business 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
291 Сінчук Тарас Іванович badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
292 Когут Ярослав Іванович badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький політехнічний коледж
293 Дудніченко Данііл Ільіч badge business 10 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
294 Казарян Михайло Андрійович badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
295 Нижник Єлизавета Олександрівна badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №9
296 Тищенко Богдан Дмитрович badge business 9 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський Морський ліцей імені професора М. Александрова
297 Грабовський Денис Леонідович badge business 11 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Рівненський Природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненськой міської ради
298 Носенко Микита Дмитрович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
299 Бедрій Роман Богданович badge business 10 Львів, Львівський район, Львівська область Ліцей "Львівський"
300 Переверзєв Нікіта Віталійович badge business 10 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Вище професійне училище №21
301 Бірчин Владислав Анатолійович badge business 11 Долинська, Кропивницький район, Кіровоградська область КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОЛИНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ -ГІМНАЗІЯ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
302 Юзькевич Дмитро Миколайович badge business 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
303 Большаков Михайло Олександрович badge business 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
304 Маланяк Уляна Тарасівна badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
305 Хабаров Максим Володимирович badge business 11 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецька СШ ОРТ №41
306 Деговцов Всеволод Олегович badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №46 ім. М.В.Ломоносова
307 Щербина Тимур Олексійович badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області"
308 Харченко Евгеній Олександрович badge business 7 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
309 Минько Вадим Леонідович badge business 11 Сміла, Черкаський район, Черкаська область Смілянська спеціалізована школа № 12
310 Пашко Арсен Вікторович badge business 7 с. Великий Олексин, Рівненський район, Рівненська область Великоолексинський ліцей
311 Дедяєв Павло Костянтинович badge business 6 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №7 ім. В.В. Бражевського
312 Савочкін Вольга Дмитрович badge business 6 Київ, Бучанський район, Київська область Центр освіти «ОПТІМА»
313 Амбарцумов Георгій Рубенович badge business 10 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
314 Молибог Ярослав Олегович badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
315 Сидор Кирило Тарасович badge business 11 Львів, Львівський район, Львівська область Ліцей "Львівський"
316 Кузьмінська Віра Сергіївна badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
317 Черненко Іван Олегович badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область Обдарованість
318 Макозюк Віктор Вікторович badge business 11 Сторожинець, Чернівецький район, Чернівецька область Сторожинецький ліцей
319 Козлов Микита Максимович badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область Комунальний Заклад Освіти Гімназія номер 3 Дніпровської Міської Ради
320 Ігнатьєв Павло Олександрович badge business 7 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський Ліцей №19
321 Рудих Кірілл Олегович badge business 8 Dnipro, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "Гімназія №3" ДМР
322 Іващенко Єгор Олександрович badge business 9 Кам'янське, Кам'янський район, Дніпропетровська область Технічний ліцей
323 Денисенко Нікіта Віталійович badge business 11 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський ліцей імені професора М. Александрова
324 Стрижеус Сергій Олександрович badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "Гімназія №3" ДМР
325 Дуфинець Вадим Віталійович badge business 11 с.Ракошино, Мукачівський район, Закарпатська область Ракошинська ЗОШ I-III ступенів
326 Таровик Микита Олександрович badge business 11 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Вище професійне училище №21
327 Бондаренко Надія Сергіївна badge business 11 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16 - ДЮЦ «Лідер»
328 Фастунова Вікторія Олегівна badge business 9 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16 - ДЮЦ «Лідер»
329 Кабков Юрій Олексійович badge business 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
330 Фєдорцов Тімофей Андрійович badge business 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область НВК №12
331 Корчан Максим Геннадійович badge business 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
332 Столбовський Артем Олексійович badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "Гімназія №3" ДМР
333 Жирик марія Олександрівна badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область Комунальний Заклад Освіти "Гімназія №3" Дніпровської Міської Ради
334 Яцен Влад Андрійович badge business 7 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область НВО №16
335 Манзуренко Анна Андріївна badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область Комунальний заклад освіти "Гімназія №3" Дніпровської міської ради
336 Хейфець Юнна Едуардівна badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
337 Остренко Іван Ігорович badge business 8 Київ, Дніпровський район, місто Київ Русанівський ліцей м.Києва
338 Юрченко Вікторія Андріївна badge business 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
339 Кузка Андрій Сергійович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
340 Зубенко Олег Андрійович badge business 11 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання |-||| ступенів "Мрія" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"
341 Ковнацький Валерій Олександрович badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
342 Супрун Ярослав Олександрович badge business 10 Дніпр, Дніпровський район, Дніпропетровська область Комунальний заклад освіти "Гімназія" №3 ДМР
343 Шеламанов Артем Сергійович badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
344 Скічко Михайло Вікторович badge business 9 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область КЗ "Ліцей "Науковий" міської ради міста Кропивницького"
345 Жерновий Артем Юрійович badge business 8 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область КЗ "Ліцей"Науковий"
346 Терещенко Єгор Денисович badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
347 Скоромний Артур Сергійович badge business 7 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область К.З.''Ліцей Науковий''
348 Криворучко Данило В'ячеславович badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область ДОЛІФМП
349 Шетік Іван Валерійович badge business 6 Київ, Голосіївський район, місто Київ ПП НЗ "Європейський Колегіум"
350 Швець Мар'ян В'ячеславович badge business 7 Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська область Загальноосвітня школа I-III ст. № 10
351 Журавльов Володимир Віталійович badge business 8 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Фортечна гімназія Кропивницької міської ради
352 Борзенко Дмитро Юрійович badge business 9 Знам'янка, Кропивницький район, Кіровоградська область НВК "Знам'янська ЗШ I-III ст №2 ліцей"
353 Овчинников Павло Євгенович badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
354 Дем'яненко Андрій Олегович badge business 9 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
355 Марченко Олексій Євгенович badge business 9 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Ліцей "Науковий"
356 Гревцов Євгеній Олександрович badge business 8 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Комунальний заклад "Ліцей "Науковий" Міської ради міста Кропивницького"
357 Вагабов Олександр Віталійович badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО"Гімназія 3" ДМР
358 Чижма Софія Ігорівна badge business 5 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Ліцей Науковий
359 Воронцов Володимир Владиславович badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
360 Дубський Ігор Андрійович badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
361 Атамась Павло Сергійович badge business 10 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
362 Маланяк Остап Тарасович badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область СЗОШ №8 міста Хмельницького
363 Луцків Назар Андрійович badge business 11 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
364 Чепелюк Денис Богданович badge business 11 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
365 anonymous anonymous anonymous badge business 11 anonymous, Березівський район, Одеська область anonymous
366 Хорсун Дмитро Владиславович badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
367 Глинський Марк Вікторович badge business 9 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
368 Іванов Артем Олександрович badge business 11 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Т. Шевченка
369 Гассєєв Вадим Семенович badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
370 Савчук Микола Олександрович badge business 9 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
371 Черновол Олег Олександрович badge business 7 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область КЗ Ліцей Науковий
372 Найдьонов Сергій Сергійович badge business 8 Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська область Великоскельовська філія КЗ "Павлівський ліцей "Гранд"
373 Головко Олександра Сергіївна badge business 11 Гайворон, Кіровоградська обл., Голованівський район, Кіровоградська область Гайворонський ПАЛ
374 Лініченко Іван Олексійович badge business 10 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
375 Карпов Георгій Дмитрович badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
376 Мостовий Богдан Олегович badge business 8 Кропивницкий, Голованівський район, Кіровоградська область НВО №6
377 Коровкін Нікіта Валерійович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
378 Заболотський Ярослав Андрійович badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
379 Єловець Олександр Андрійович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
380 Міца Аліна Олександрівна badge business 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
381 Марценюк Марія Денисівна badge business 10 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
382 Ковальчук Костянтин Костянтинович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
383 Байнак Георгій Андрійович badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
384 Тарнавський Михайло Юрійович badge business 10 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Навчально-виховне об'єднання №6 Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Центр естетичного виховання "Натхнення"
385 Євдокимов Давид Дмитрович badge business 6 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область КЗ Ліцей "Науковий" №18
386 Цапар Юра Андрійович badge business 8 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
387 Михалко Андрій Ярославович badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12
388 Сисоєв Артем Русланович badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "Гімназія 3" ДМР
389 Бровчук Максим Олегович badge business 8 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей №25 Івано-Франківської міської ради
390 Александрович Олег Юрійович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
391 Льовкін Нікіта Олегович badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів ХОР
392 Давиденко Іван Іванович badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
393 Ткач Олександр Петрович badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область ССЗШ1
394 Кудря Денис Валерійович badge business 10 Київ, Голосіївський район, місто Київ Український фізико-математичний ліцей
395 Буздиган Михайло Сергійович badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей
396 Греділь Роман Орестович badge business 11 с. Добряни, Львівський район, Львівська область Добрянський НВК
397 Харченко Федір Олександрович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
398 Сулима Андрій Іванович badge business 9 Дунаївці, Кам'янець-Подільський район, Хмельницька область Міцівецька гімназія
399 Лютий Олександр Олександрович badge business 10 Киів, Голосіївський район, місто Київ Уфмл
400 Дмитрієв Данило Юрійович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
401 Кучерук Андрій Вітальович badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
402 Безменов Назар Євгенович badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
403 Сагадін Кірілл Павлович badge business 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Технологічний багатопрофільний ліцей ім. Артема Мазура
404 Смотров Михайло Олексійович badge business 11 Київ, Дніпровський район, місто Київ Технічний ліцей м. Києва
405 Козубенко Альона Ігорівна badge business 8 смт. Пантаївка, Олександрійський район, Кіровоградська область Пантаївський ліцей Пантаївської селищної ради
406 Найденко Владислав Павлович badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
407 Масло Андрій Олександрович badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
408 Петрова Олександра Сергіївна badge business 10 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
409 Тесля Олена Сергіївна badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область Комунальний заклад освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради
410 Шульга Олександр Сергійович badge business 10 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
411 Кравченко Нікіта Артемович badge business 6 Кропивницкий, Кропивницький район, Кіровоградська область Ліцей "Науковий"