Всеукраїнська юніорська олімпіада з інформатики 2023 - учасники

Учасник Ще спроб Клас Місто Школа
1 Лобас Дар'я Олександрівна badge business 0 8 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
2 Вишняк Назар Сергійович badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
3 Акчуріна Міланья Ігорівна badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
4 Шведченко Максим Денисович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
5 Баркулов Михайло Олександрович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
6 Оришич Денис Сергійович badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
7 Яструб Антон Андрійович badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
8 Улещенко Федір Володимирович badge business 0 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
9 Дедяєв Павло Костянтинович badge business 1 7 Ліцей № 7 міста Житомира імені Валерія Вікторовича Бражевського, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №7 ім. В. В. Бражеського
10 Юзькевич Дмитро Миколайович badge business 0 9 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
11 Шевченко Ілля Антонович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
12 Реденський Кирило Олексійович badge business 0 9 Київ, Святошинський район, місто Київ ЗЗСО №200
13 Кондрук Габріелла Євгенівна badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УСШ І-ІІІ ст.№5
14 Юрченко Анастасія Дмитрівна badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
15 Хрущова Лілія Михайлівна badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
16 Федорчук Максим Олексійович badge business 0 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
17 Деньга Олеся Олександрівна badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
18 Харченко Евгеній Олександрович badge business 0 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
19 Овчаренко Ігнат Олегович badge business 0 9 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
20 Басов Андрій Дмитрович badge business 0 9 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
21 Хілобок Маркіян Андрійович badge business 0 9 Коломия, Коломийський район, Івано-Франківська область Коломийський Ліцей №1 імені Василя Стефаника
22 Страхаль Дмитро Романович badge business 1 8 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
23 Страхаль Михайло Романович badge business 5 4 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
24 Литвиненко Іван Євгенович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
25 Дем'яненко Андрій Олегович badge business 13 10 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
26 Заплатинська Софія Віталіївна badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
27 Міца Аліна Олександрівна badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради
28 Гливчак Юрій Миколайович badge business 0 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
29 Юрченко Вікторія Андріївна badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради
30 Лукеча Дмитро Олександрович badge business 15 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей закарпатської обласної ради
31 Большаков Михайло Олександрович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
32 Безнос Артем Романович badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
33 Стрельбицька Ксенія Євгенівна badge business 1 8 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
34 Пікінер Аліса Олександрівна badge business 0 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
35 Шнейдер Іван Віталійович badge business 2 7 Хуст, Хустський район, Закарпатська область Хустський багатопрофільний ліцей номер 1 імені Івана Магули
36 Рогач Олександр Юрійович badge business 0 8 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
37 Ляшенко Костянтин Ярославович badge business 1 8 Шепетівка, Шепетівський район, Хмельницька область Гімназія номер 3
38 Іванов Артем Вадимович badge business 0 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №171 «Лідер»
39 Бондатій Сергій Віталійович badge business 1 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
40 Захаров Ілля Валерійович badge business 0 8 , Бердянський район, Запорізька область Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області
41 Марченко Микола Андрійович badge business 0 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка
42 Шмачков Вадим Валентинович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
43 Савочкін Вольга Дмитрович badge business 1 7 Київ, Бучанський район, Київська область Оптіма
44 Юрій Богдан Юрійович badge business 0 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область м. Вінниця, КЗ «ПНТЛОБМ»
45 Шийка Мар'ян Олегович badge business 1 8 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
46 Невінський Олександр Володимирович badge business 0 9 Київ, Голосіївський район, місто Київ УФМЛ КНУ
47 Гасюк Владислав Сергійович badge business 0 8 kiev, Шевченківський район, місто Київ Гімназія №153
48 Перекрьостов Володимир Віталієвич badge business 0 9 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
49 Усенко Анастасія Геннадіївна badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
50 Капустяк Юрій Юрійович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородська класична гімназія
51 Свідло Арсеній Олескандрович badge business 1 8 Київ, Шевченківський район, місто Київ СШ №155
52 Войнагій Любомир Романович badge business 0 9 Хуст, Хустський район, Закарпатська область ХУСТСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ІВАНА МАГУЛИ ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
53 Кадоб'янський Макар Іванович badge business 0 9 Калуш, Калуський район, Івано-Франківська область Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка
54 Погорєлов Олексій Сергійович badge business 1 8 Добрянка, Чернігівський район, Чернігівська область Добрянський ліцей
55 Соболь Софія Сергіївна badge business 1 8 Добрянка, Чернігівський район, Чернігівська область Добрянський ліцей