Всеукраїнська юніорська олімпіада з інформатики 2022 - учасники

Учасник Ще спроб Клас Місто Школа
1 Басов Андрій Дмитрович badge business 1 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
2 Вязовська Софія Андріївна badge business 0 8 Київ, Дарницький район, місто Київ Слов'янська гімназія
3 Манжеліївська Софія Андріївна badge business 0 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
4 Васконян Єгор Ігорович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
5 Оришич Денис Сергійович badge business 2 7 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область НВК "ЛІТ-спеціалізована школа ІІ ступ, Олександрія
6 Шандибін Анатолій Богданович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
7 Кутах Матвій Андрійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
8 Іващенко Єгор Олександрович badge business 0 9 Кам'янське, Кам'янський район, Дніпропетровська область Технічний ліцей
9 Шведченко Максим Денисович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
10 Бондаренко Михайло Олександрович badge business 0 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
11 Терещенко Денис Сергійович badge business 0 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
12 Черницький Максим Андрійович badge business 0 9 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №26
13 Юзькевич Дмитро Миколайович badge business 1 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
14 Фояк Віталій Мирославович badge business 0 9 Рогатин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Рогатинський ліцей імені Братів Рогатинців
15 Жук Юлія Максимівна badge business 2 7 Київ, Подільський район, місто Київ Спеціалізована загальноосвітня школа №3 з поглибленим вивченням інформаційних технологій
16 Большаков Михайло Олександрович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
17 Харківський Іван Геннадійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський ліцей № 107 Харківської міської ради Харківської області
18 Островський Володимир Михайлович badge business 1 8 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
19 Ковнацький Валерій Олександрович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
20 Хома Тімур Віталійович badge business 0 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Середня загальноосвітння спеціалізована школа №1
21 Артюх Мирослав Юрійович badge business 2 7 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
22 Сак Артем Романович badge business 1 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський колегіум
23 Харченко Евгеній Олександрович badge business 1 7 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
24 Рабешко Віталій Вадимович badge business 1 7 с. Матвіївка, Запорізький район, Запорізька область Опорний заклад освіти "Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс "Всесвіт"" Матвіївської сільської ради
25 Лікарчук Максим Олександрович badge business 1 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №36 ім. Я. Домбровського
26 Ковалюк Олексій Олександрович badge business 0 9 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський колегіум
27 Слівко Микола Генадійович badge business 0 9 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ № 21м.Житомира
28 Оксюківський Данііл Янович badge business 1 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №36 ім. Я. Домбровського
29 Пашківський Матвєй Янович badge business 14 4 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №26
30 Лазаренко Софія Андріївна badge business 1 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський ліцей №1 Житомирської міської ради
31 Стеблевець Олександр Олександрович badge business 1 8 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ЦНТТУМ
32 Страхаль Олександр Романович badge business 0 9 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
33 Страхаль Дмитро Романович badge business 2 7 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
34 Лядер Михайло Олексійович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
35 Дудар Богдан Васильович badge business 1 8 Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область Полонська ЗОШ I-III ступенів №3
36 Погорєлов Олексій Сергійович badge business 2 7 Добрянка, Чернігівський район, Чернігівська область Добрянський ЗЗСО І-ІІІ ст.
37 Федорчук Максим Олексійович badge business 1 7 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
38 Страхаль Михайло Романович badge business 6 3 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
39 Сімак Степан Олексійович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
40 Ніколаєв Олексій Дмитрович badge business 0 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
41 Кулик Микита Андрійович badge business 0 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
42 Левченко Владислав Романович badge business 0 8 Київ, Дарницький район, місто Київ Ліцей "Наукова зміна"
43 Праска Степан Віталійович badge business 0 11 Умань, Уманський район, Черкаська область Школа №2
44 Ребрик Іван Мирославович badge business 0 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
45 Дудаков Ярослав Сергійович badge business 1 7 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
46 Скулиш Маким Андрійович badge business 0 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
47 Потьомкіна Аліса Костянтинівна badge business 0 9 Київ, Святошинський район, місто Київ Гімназія "Академія"
48 Жаріхін Ігнат Тимурович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
49 Захаров Ілля Валерійович badge business 1 7 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
50 Корнілов Олег Ігорович badge business 0 9 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
51 Ганжа Іван Олексійович badge business 14 8 Кривий Ріг, Криворізький район, Дніпропетровська область Криворізька Центрально-Міська гімназія
52 Гриб Андрій Дмитрович badge business 1 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
53 Шевченко Ілля Антонович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
54 Каргапольцев Андрій Павлович badge business 2 7 Київ, Шевченківський район, місто Київ Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №106 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва
55 Кутоманова Дарина Вікторівна badge business 3 5 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Січовий колегіум"
56 Баркулов Михайло Олександрович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
57 Рєзнікова Дар'я Владиславівна badge business 0 9 Київ, Подільський район, місто Київ Базис
58 Стрельбицька Ксенія Євгенівна badge business 2 7 Маріуполь, Маріупольський район, Донецька область Маріупольський НВК "Гімназія-школа" №27
59 Маланяк Остап Тарасович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область СЗОШ №8 міста Хмельницького
60 Литвиненко Іван Євгенович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
61 Левко Тамара Іванівна badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
62 Піцура Назар Романович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
63 Оберемок Валерій Валерійович badge business 1 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
64 Боднар Кирил Миколайович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Навчально-виховний комплекс №10
65 Журба Іван Андреевіч badge business 2 6 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Січовий колегіум"
66 Михайлюк Христина Іванівна badge business 1 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
67 Біскопчук Максим Євгенович badge business 0 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область колегіум 16
68 Рудзінський Святослав Ігорович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
69 Сулима Андрій Іванович badge business 0 9 Дунаївці, Кам'янець-Подільський район, Хмельницька область Міцівецька гімназія
70 Сологуб Семен Ігорович badge business 0 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
71 Сагадін Кірілл Павлович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Технологічний багатопрофільний ліцей ім. Артема Мазура
72 Холод Андрій Сергійович badge business 0 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
73 Яременко Олександр Ярославович badge business 1 8 Летичів, Хмельницький район, Хмельницька область Летичівський ліцей №1
74 Туржанська Дарина Віталіївна badge business 1 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №12 м. Хмельницького
75 Дяченко Владислав Олексійович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №10
76 Лужняк Денис віталійович badge business 3 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Навчально-Виховний Комплекс №6
77 Кучерук Андрій Вітальович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
78 Ясінський В'ячеслав Артурович badge business 14 8 Деражня, Хмельницький район, Хмельницька область Деражнянська ЗОШ 1-3 ступенів №3
79 Кравчук Артем Олександрович badge business 0 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
80 Рогач Олександр Юрійович badge business 1 7 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
81 Торішній Владислав Кирилович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
82 Амелькіна Валерія Миколаївна badge business 0 9 Яхники, Миргородський район, Полтавська область Яхниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької міської ради
83 Стаднійчук Тимофій Денисович badge business 0 9 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
84 Кифор Богдан Олегович badge business 0 9 Великий Любінь, Львівський район, Львівська область опорний великолюбінський ЗЗСО I-III ступенів
85 Новік Олег Олександрович badge business 0 9 Тиниця, Ніжинський район, Чернігівська область Тиницький ЗЗСО
86 Антонов Данило Ростиславович badge business 2 6 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
87 Лемешко Костянтин Михайлович badge business 2 8 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
88 Кучеренко Микола Андрійович badge business 0 8 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
89 Скринник Марія Єгорівна badge business 0 9 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
90 Герасим'як Юрій Володимирович badge business 0 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область Волинський науковий ліцей-інтернат
91 Харуненко Софія Романівна badge business 0 9 Златоустівка, Волноваський район, Донецька область Златоустівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хлібодарівської сільської територіальної громади
92 Чефранов Богдан Олегович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський технічний ліцей №173
93 Зленський Марк Ігорович badge business 0 9 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська ЗОШ № 11
94 Кириченко Діана Сергіївна badge business 4 5 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 1
95 Кулик Владислав Васильович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ I-III ст. №1
96 Баранов Павло Сергійович badge business 1 7 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №2
97 Лобас Дар'я Олександрівна badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський технічний ліцей №173
98 Мариняк Іван Андрійович badge business 0 9 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
99 Дашковський Дмитро Михайлович badge business 2 7 Стаївка, Червоноградський район, Львівська область Стаївська гімназія ім.Осипа Лещука
100 Стойко Артем Сергійович badge business 0 9 Хмелльницький, Хмельницький район, Хмельницька область СкаржинецькийЛіцей
101 Цибулько Данило Андрійович badge business 0 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
102 Кавунов Лев Денисович badge business 1 8 Новомосковськ, Новомосковський район, Дніпропетровська область Ліцей "Самара"
103 Волочай Роман Вікторович badge business 0 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
104 Пельцер Артем Сергійович badge business 6 3 Торське, Чортківський район, Тернопільська область Загальноосвітня школа /-///ступенів
105 Кузьмін Микита Олександрович badge business 1 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
106 Пєшков Ростислав Миколайович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
107 Голубєва Марія Василівна badge business 0 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
108 Тетерко Оксана Вікторівна badge business 0 9 Смт Гірник, Червоноградський район, Львівська область Червоноградська загальноосвітня школа номер 6 |-|||ст.
109 Заболотна Уляна Ігорівна badge business 0 8 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей #5
110 Береза Євген Анатолійович badge business 0 9 Кротівщина, Миргородський район, Полтавська область Кротівщинського ЗЗСО
111 Костюк Софія Ігорівна badge business 0 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ліцей №27
112 Андрій Глущенко Борисович badge business 0 9 Новопокровка, Чугуївський район, Харківська область Комунальний заклад "Новопокровський ліцей" Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області
113 Вишняк Дмитро Олександрович badge business 1 8 Мена, Корюківський район, Чернігівська область ОЗ Менська гімназія
114 Хоменко Назар Сергійович badge business 1 8 Мена, Корюківський район, Чернігівська область ОЗ Менська Гімназія
115 Теличко Микита Сергійович badge business 2 7 Вугледар, Волноваський район, Донецька область Вугледарський навчально-виховний комплекс "Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Вугледарської міської ради Донецької області
116 Лойченко Антон Володимирович badge business 0 9 Мена, Корюківський район, Чернігівська область ОЗ Менська Гімназія
117 Єрмаков Леонід Олексійович badge business 2 6 Київ, Оболонський район, місто Київ спеціалізована школа №216
118 Олійник Данило Віталійович badge business 0 9 Суми, Сумський район, Сумська область Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9
119 Піхуник Давід - badge business 1 8 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська Українська Гімназія їм. І. Франка
120 Гриценко Павло Андрійович badge business 2 7 Слобожанськ, Чугуївський район, Харківська область Слобожанська гімназія №2 Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області
121 Мацак Ярослав Віталійович badge business 2 7 СМТ Слобожанське, Чугуївський район, Харківська область Слобожанська гімназія #2
122 Дубровський Владислав Володимирович badge business 2 7 Знам'янка, Кропивницький район, Кіровоградська область Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7
123 Баранов Роман Iллiч badge business 0 8 Київ, Дніпровський район, місто Київ НВК №167
124 Драгомирецький Матвій Ярославович badge business 0 8 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
125 Кінаш Артем Євгенович badge business 2 7 Слобожанське, Чугуївський район, Харківська область Слобожанська гімназія №2
126 Змунчило Данило Сергійович badge business 0 9 Київ, Святошинський район, місто Київ Гімназія "Академія"
127 Ніколайчук Артур Кирилович badge business 0 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
128 Мокрицька Валерія Андріївна badge business 0 8 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область СЗОШ #22
129 Прокопюк Влад Олегович badge business 0 9 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Великоолексинський ліцей
130 Пашко Арсен Вікторович badge business 1 7 с. Великий Олексин, Рівненський район, Рівненська область Великоолексинський ліцей
131 Хилько Богдан Максимович badge business 0 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
132 Стефанчук Катерина Михайлівна badge business 2 7 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
133 Коржан Влад Андрійович badge business 15 8 Михальча, Чернівецький район, Чернівецька область Михальчанський ліцей
134 Кротова Олександра Русланівна badge business 1 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
135 Іщенко Максим Богданович badge business 0 9 Чигирин, Черкаський район, Черкаська область Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького
136 Таврін Антон Олексійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
137 Нечаєв Максим Сергійович badge business 2 7 Одеса, Одеський район, Одеська область Одеська Маріїнська гімназія Одеської міської ради Одеської області
138 Сундуков Давид Андрійович badge business 1 8 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа" Олександрійської міської ради Кіровоградської області
139 Веселовський Данііл Віталійович badge business 1 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
140 Карп‘юк Роман Іванович badge business 0 8 Кіцмань, Чернівецький район, Чернівецька область ЗЗСО
141 Богдан Дмитро Сергійович badge business 0 8 Новаки, Вараський район, Рівненська область Новаківська гімназія
142 Акчуріна Міланья Ігорівна badge business 2 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
143 Московко Еліна Сергіївна badge business 0 9 Київ, Дарницький район, місто Київ гімназія "Київська Русь"
144 Кушніренко Ярослав Олегович badge business 5 3 Одеса, Одеський район, Одеська область Одеська ЗОШ 110
145 Григорьянц Анастасія Віталіївна badge business 0 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
146 Цвігун Ілля Олександрович badge business 3 6 Київ, Бучанський район, Київська область Ліцей Еко 198
147 Горбач Андрій Вікторович badge business 0 9 Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область Козелецька гімназія №1
148 Степаненко Владислав Івановиєч badge business 0 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Комунальний заклад ЗШ №18 1-3 ступенів ВМР
149 Маліцький Ілля Сергійович badge business 14 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Загальноосвітня школа комунального закладу 1-3 ступенів 18 Вінницької міської ради
150 Дубінін Михайло Андрійович badge business 5 4 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
151 Ліщук Олексій Олександрович badge business 0 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
152 Денисенко Артем Олександрович badge business 2 6 Київ, Дарницький район, місто Київ ЗОШ №291
153 Сергеєв Артем Вікторович badge business 0 8 Глеюватка, Криворізький район, Дніпропетровська область Глеюватська гімназія Глеюватської ОТГ
154 Черевик Олександр Костянтинович badge business 0 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
155 Пилявець Володимир Андрійович badge business 2 7 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область "Загальноосвітня школа 1-3 ступенів номер 18 Вінницької міської ради"
156 Огнівко Владислав Володимирович badge business 1 7 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область КЗ"ЗШ №18 1-3ст. ВМР"
157 Бусигіна Вероніка Павлівна badge business 0 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
158 Тарасов Максим Сергійович badge business 1 8 смт. Слобожанське, Чугуївський район, Харківська область Слобожанська гімназія№2
159 Глазкова Катерина Юріївна badge business 0 8 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
160 Дубінін Володимир Михайлович badge business 1 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
161 Чмут Євген Олексійович badge business 0 9 Балаклія, Ізюмський район, Харківська область Балаклійський ліцей №5 Балаклійської міської ради Харківської області
162 Неживенко Артем Олегович badge business 14 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Комунальний заклад Загальноосвіітня школа 1-3 ступенів номер 18 Вінницької міської ради
163 Малішевський Владислав Сергійович badge business 2 7 Балта, Подільський район, Одеська область НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІступенів #3-колегіум"
164 Шинкарчук Соломія Русланівна badge business 3 6 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська
165 Соколов Дмитро Олександрович badge business 0 8 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область ТЕРНОПІЛЬСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 29 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ
166 Букієвський Богдан Олегович badge business 0 8 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Технічний ліцей
167 Шинкарчукэ Софія Русланівна badge business 3 6 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська
168 Костевич Микола Миколайович badge business 1 7 Мирноград, Покровський район, Донецька область Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області
169 Ковтун Євген Сергійович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинський навчально-виховний комплекс 16 "Престиж"
170 Нікитенко В'ячеслав Вікторович badge business 2 7 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська гімназія №3
171 Базар Богдан Романович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинський навчально-виховний комплекс 16 "Престиж"
172 Артюх Владислав Юрійович badge business 4 4 Київ, Голосіївський район, місто Київ ПП НЗ "Європейський Колегіум"
173 Дюденко Денис Эвгенійович badge business 1 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
174 Ющенко Анатолій Дмитрович badge business 3 11 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10
175 Котляр Нікіта Олегович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
176 Бойко Володимир Валентинович badge business 1 8 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13
177 Сабардін Назар Сергійович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
178 Воробйов Володимир Михайлович badge business 0 9 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
179 Хохмач Сергій Миколайович badge business 0 9 Миргород, Миргородський район, Полтавська область Миргородська гімназія імені Т. Г. Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
180 Касюга Марк Олександрович badge business 0 9 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
181 Калінська Алінка Віталіївна badge business 0 9 село Миролюбівка, Покровський район, Донецька область Навчально-виховний комплекс "Миролюбівська загальноосвітня школа I-IIступенів дошкільний навчальний заклад" Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області
182 Мандзюк Макарій Вікторович badge business 2 5 Київ, Солом'янський район, місто Київ ТЛНТУУ "КПІ" м. Києва
183 Андрич Георгій Георгійович badge business 2 7 Банилів, Вижницький район, Чернівецька область Банилівський ЗЗСО
184 Кузьома Назар Михайлович badge business 0 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
185 Руських Володимир Михайлович badge business 0 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
186 Тафтай Андрій Олексійович badge business 0 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
187 Бурковський Євген Петрович badge business 0 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
188 Новосільський Андрій Миколайович badge business 1 8 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область ТЕРНОПІЛЬСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 29 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ
189 Стишук Анастасія Володимирівна badge business 0 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область ДОЛІФМП
190 Комар Тетяна Володимирівна badge business 1 8 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область КЗ"ЗШ№18 І-ІІІ ступенів ВМР"
191 Назар Влад Андрійович badge business 0 9 Тиврів, Вінницький район, Вінницька область Тиврівський науковий ліцей
192 Гребеник Данило Сергійович badge business 0 8 Суми, Сумський район, Сумська область Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка, м. Суми, Сумської області
193 Деркач Тарас Ігорович badge business 1 8 Луцьк, Луцький район, Волинська область Боратинський ліцей Боратинської сільської ради
194 Петренко Іван Тарасович badge business 1 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
195 Заболотна Катерина Ігорівна badge business 4 4 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей №5
196 Бочарніков Андрій Романович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський науковий ліцей-інтернат"Обдарованість"
197 Гребняк Вадим Крістіанович badge business 0 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
198 Фатєєв Всеволод Олександрович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
199 Титко Максим Володимир badge business 0 9 смт Тиврів, Вінницький район, Вінницька область Тиврівський науковий ліцей
200 Титко Максим Володимирович badge business 0 9 смт Тиврів, Вінницький район, Вінницька область Тиврівський науковий ліцей
201 Рогальський Данііл Богданович badge business 4 5 Київ, Святошинський район, місто Київ Гімназія "Академія"
202 Шемшур Олексій Русланович badge business 2 7 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область НВК №34
203 Лізунков Артем Володимирович badge business 1 8 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В'ячеслава Чорновола
204 Криворучко Іван Валерійович badge business 1 8 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ рівнів №18 імені В'ячеслава Чорновола
205 Бородай Валерій Володимирович badge business 2 7 Полтава, Полтавський район, Полтавська область Полтавська загальноосвітня школа №10 ім. В.Г.Короленка
206 Словік Артем Михайлович badge business 1 7 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ліцей №27
207 Коваленко Віктор Олексійович badge business 0 8 Лютіж, Вишгородський район, Київська область Лютізька ЗОШ I-III ст.
208 Гончаров Ілля Костянтинович badge business 0 9 Полтава, Полтавський район, Полтавська область Науковий ліцей №3 Полтавської міської ради
209 Чичкан Тарас Євгенiйович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
210 Овсянкін Нікіта Вадимович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХЛ №89
211 Рєзнік Поліна Олексіївна badge business 1 7 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №79 м. Києва
212 Кулагіна Софья Олександрівна badge business 1 8 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №18 імені В. Чорновола
213 Некрашевич Олексій Андрійович badge business 1 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №79 м. Києва
214 Бабич Віталій Сергійович badge business 1 8 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
215 Кравчук Арсен Сергійович badge business 0 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область КЗ "ЛНВК"Гімназія №14 ім.В.Сухомлинського"
216 Шмерега Максим Сергійович badge business 0 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
217 Ляшенко Илья Михайлович badge business 1 8 Харьков, Харківський район, Харківська область КЗ ХНЛІ "Обдарованість"
218 Барулін Богдан Романович badge business 0 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область КЗ "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області"
219 Редько Микита Вікторович badge business 0 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
220 Мукомел Владислав Ростиславович badge business 0 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
221 Юдіна Дарина Андріївна badge business 0 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
222 Сиз Марія Олексіївна badge business 1 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
223 Кузьмиченко Андрій Ігорович badge business 0 9 Овідіополь, Одеський район, Одеська область Овідіопольський ЗЗСО ім. Тараса Шевченка
224 Мельник Софія Назарівна badge business 1 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
225 Волинець Назар Олександрович badge business 1 8 Черняхів, Житомирський район, Житомирська область Черняхівський ліцей №1
226 Пономаренко Ярослав Євгенович badge business 0 9 Черкаст, Черкаський район, Черкаська область Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В'ячеслава Чорновола
227 Бабич Віталій Сергійович badge business 1 8 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В'ячеслава Чорновола
228 Квітко Михайло Олексійович badge business 3 6 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
229 Таксер Павло Володимирович badge business 0 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
230 Лапко Дмитро Владиславовоич badge business 0 9 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
231 Щербина Тимур Олексійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторська школа Бойко"
232 Папіш Данило Ярославович badge business 0 8 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
233 Цапар Юра Андрійович badge business 1 8 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
234 Собчук Олександр Васильович badge business 0 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Комунальний Заклад "Згальноосвітня школа 1-3 ступенів №12 Вінницької міської ради"
235 Луценко Арсен Тарасович badge business 0 9 Володарка, Білоцерківський район, Київська область КЗКОР Володарська СЗОШІ ІІ-ІІІ ст.- центр. реаб
236 Шевченко Тимур Антонович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
237 Корольков Ярослав Костянтинович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
238 Король Сергій Ігорович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
239 Скороход Максим Сергійович badge business 2 7 Полтава, Полтавський район, Полтавська область Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області
240 Оковита Анна Андріївна badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
241 Позняков Евгеній Артемович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області"
242 Нескоромний Ростислав Павлович badge business 0 9 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
243 Савчинська Вікторія Михайлівна badge business 0 9 Бібрка, Львівський район, Львівська область Бібрський ОЗЗСО 1-3 ст. ім. Уляни Кравченко
244 Місько Юра Петрович badge business 4 5 Підволочиський, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
245 Стефанчук Надія Михайлівна badge business 4 5 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
246 Балашов Іван Віталійович badge business 0 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
247 Ніконов Андрій Євгенович badge business 0 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
248 Загіка Андрій Володимирович badge business 0 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український Фізико Математичний Ліцей Київського Національного університету імені Тараса Шевченка
249 Федірко Олесь Олександрович badge business 1 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
250 Вязовська Соломія Андріївна badge business 3 6 Київ, Дарницький район, місто Київ Слов'янська гімназія
251 Фурсов Ілля Олексійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
252 Сеник Марія Петрівна badge business 1 8 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей № 5 "Оріяна"
253 Нігда Роман Васильович badge business 1 8 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей № 5 "Оріяна"
254 Поліщук Денис Ігорович badge business 0 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський колегіум
255 Бабешко Данило Сергійович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
256 Раков Михайло Олексійович badge business 2 11 Харків, Харківський район, Харківська область НВК «Гімназія ОЧАГ»
257 Габрилей Віка Вадимівна badge business 4 5 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
258 Гора Орест Романович badge business 4 4 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
259 Поточняк Роман Сергійович badge business 1 8 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиський ЦДЮТ
260 Мудрак Іван Іванович badge business 2 6 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
261 Кохан Софія Олександрівна badge business 3 6 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
262 Гора Катерина Романівна badge business 2 7 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
263 Євсєєєв Микита Олександрович badge business 0 8 Покровськ, Покровський район, Донецька область Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9
264 Проценко Павло Андрійович badge business 0 9 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
265 Козоріз Андрій Сергійович badge business 1 8 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
266 Полещук Ірина Андріївна badge business 0 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
267 Петрова Богдана Олегівна badge business 1 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
268 Самохвалова Софія Олегівна badge business 0 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
269 Лученко Ксенія Андріївна badge business 0 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
270 Ткачук Володимир Сергійович badge business 0 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
271 Полярус Олександр Дмитрович badge business 0 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
272 Мішук Владислав Артемович badge business 0 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
273 Ребіченко Аліна Денисівна badge business 0 11 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
274 Поморгайло Надія Юріївна badge business 1 8 Хмельницкий, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька ЗОШ номер 25 ім. І. Огієнка
275 Біла Аліса Євгеніївна badge business 2 7 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ліцей №27
276 Журавок Ілля Андрійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
277 Улещенко Федір Володимирович badge business 1 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ
278 Псюк Юрій Михайлович badge business 1 8 Калуш, Калуський район, Івано-Франківська область Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка калуської міської ради Івано-франківської області
279 Шудренка Єгор Максимович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
280 Кекало Лев Борисович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
281 Овчаренко Ігнат Олегович badge business 1 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
282 Семенюк Ігор Євгенійович badge business 1 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
283 Мєламуд Роман Ігорович badge business 2 7 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
284 Йолтухівський Артур Русланович badge business 0 9 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська Спеціалізована Школа №3
285 Йолтухівський Влад Русланович badge business 0 9 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська Спеціалізована Школа №3
286 Савочкін Вольга Дмитрович badge business 2 6 Київ, Бучанський район, Київська область Центр освіти «ОПТІМА»
287 Закревський Гліб Андрійович badge business 0 9 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
288 Бєлік Тимур Олексійович badge business 0 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
289 Мельник Антон Олегович badge business 1 8 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Рівненський обласний науковий ліцей
290 Сербін Герман Сергійович badge business 0 8 Павлоград, Павлоградський район, Дніпропетровська область Павлоградська Загальноосвітня Школа №19 1-3 ст
291 Талаба Кірілл Олегович badge business 0 9 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №20
292 Тимейчук Максим Юрійович badge business 1 8 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Рівненський обласний науковий ліцей в місті Рівне
293 Мацевич Назарій Дмитрович badge business 14 8 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Рівненський обласний науковий ліцей
294 Скочинський Ярослав Романович badge business 1 8 Фастів, Фастівський район, Київська область Фастівський академічний ліцей №9
295 Ляхоцький Станіслав Олегович badge business 0 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ сш №52
296 Павлик Андрій Олегович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
297 Гаврилюк Ілля Максимович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
298 Кветко Андрій Андрійович badge business 1 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
299 Кухаренко Дмитро Євгенійович badge business 1 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
300 Калашнікова Даніелла Костянтинівна badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область СЗОШ 6
301 Первушина Світлана Євгенівна badge business 3 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
302 Чепко Марина Володимирівна badge business 3 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12
303 Перепичай Анастасія Дмитрівна badge business 3 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВО№5
304 Боднар Арсеній Олегович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Навчально виховний комплекс №9
305 Леонтьєв Лев Юрійович badge business 0 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
306 Богун Іван Олександрович badge business 0 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
307 Шмачков Вадим Валентинович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
308 Раац Володимир Костянтинович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія 2 м. Хмельницького
309 Хмара Нікіта Віталійович badge business 0 8 Павлоград, Павлоградський район, Дніпропетровська область Павлоградська Загально Освітня Школа номер 19 1-3ступеня
310 Львов Ніколай Євгенійович badge business 0 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область м. Вінниця, КЗ «ПНТЛОБМ»
311 Безнос Артем Романович badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
312 Баркалов Михайло Ігорович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
313 Василишин Ярослав Олегович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
314 Молчанов Кіріл Олександрович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №47
315 Бабічев Володимир Олександрович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
316 Бадашко Арсеній Олексійович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
317 Середа Єгор Денисович badge business 1 8 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки
318 Підгорний Казімір Леонідович badge business 0 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
319 Чуловський Давид Юрійович badge business 2 8 Понінка, Хмельницький район, Хмельницька область Понінківський НВК
320 Штанько Кирило Ігорович badge business 1 8 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
321 Задніпровська Тетяна Вадимівна badge business 3 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
322 Коновалов Владислав Максимович badge business 3 6 Харків, Харківський район, Харківська область зош122
323 Панасюк Артем Олександрович badge business 2 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область СЗОШ №27 імені Дмитра Іваха
324 Мислявчук Богдан Анатолійович badge business 1 7 Київ, Оболонський район, місто Київ спеціалізована школа № 216 Оболонського району м.Києва І-ІІІ ступенів
325 Новак Ярослав Володимирович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
326 Бурлаков Єгор Євгенович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область Физико-математический лицей № 27
327 Кучеренко Тихон Віталійович badge business 0 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ Технічний Ліцей НТУУ КПІ
328 Балачевцев Володимир В'ячеславович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №10
329 Заганяч Софі Миколаївна badge business 2 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
330 Алєксєєв Микола Олександрович badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
331 Ярош Анна Богданівна badge business 1 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
332 Шершун Максим Вікторович badge business 14 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
333 Марисик Юлія Олександрівна badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
334 Горгоц Макс Ігорович badge business 3 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
335 Кирильчук Максим Микитович badge business 14 7 Хмельницкий, Хмельницький район, Хмельницька область ЗОШ№24
336 Волчелюк Іван Петрович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Навчально Виховний Комплекс №10
337 Мержук Рома Володимирович badge business 1 8 Хмельницький, Кам'янець-Подільський район, Хмельницька область НВК№7
338 Терещук Денис Вадимович badge business 3 5 Енергодар, Василівський район, Запорізька область Енергодарський багатопрофільний ліцей
339 Ковальов Дмитро Олександрович badge business 2 7 Київ, Святошинський район, місто Київ СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №185 ІМ. ВОЛОДИМИРА ВЕРНАДСЬКОГО З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН
340 Крикун Андрій Анатолійович badge business 0 8 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
341 Мандзик Лев-Юрій Володимирович badge business 1 8 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
342 Дяченко Леонід Олегович badge business 0 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
343 Денисюк Нікіта Вячеславович badge business 14 11 Фастів, Фастівський район, Київська область Фастівський академічний ліцей №9
344 Шийка Мар'ян Олегович badge business 2 7 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
345 Шанюк Олександр Іванович badge business 1 8 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Рівненський обласний науковий ліцей
346 Вишняк Назар Сергійович badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
347 Архипенко Михайло Геннадійович badge business 14 6 Сосниця, Корюківський район, Чернігівська область Сосницька ЗОШ І-ІІ ступенів
348 Яструб Антон Андріїович badge business 1 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
349 Полянський Святослав Артурович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
350 Конишев Тимофій Олексійович badge business 3 5 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
351 Ковалевич Влад Сергийович badge business 2 6 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
352 Гура Микита Максимович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
353 Жаров Марк Олександрович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
354 Іваненко Анастасія Андріївна badge business 0 9 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
355 Ємець Матвій Вікторович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
356 Линник Артем Олександрович badge business 1 8 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський Муніципальний колегіум
357 Тахтай Олена Михалівна badge business 0 9 Знам'янка, Кропивницький район, Кіровоградська область НВК "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ст. №3- Гімназія
358 Канурний Федiр Iванович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
359 Ємельченеко Нікіта Віталійович badge business 1 8 Павлоград, Павлоградський район, Дніпропетровська область Павлоградська загальноосвітня школа I-III ступенів №19
360 Темніков Богдан Денисович badge business 1 8 Одеса, Одеський район, Одеська область Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
361 Хлопук Олег Андрійович badge business 0 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область Комунальний заклад освіти "Фінансово-економічний ліцей" Дніпровської Міської Ради
362 Дідковський Роман Олексійович badge business 1 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський колегіум
363 Прищип Артем Максимович badge business 0 7 Люцерна, Запорізький район, Запорізька область Опорний заклад освіти "Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний клмплекс "Всесвіт"" Матвіївської сільської ради
364 Мазуров Іван Миколайович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
365 Герасимов Олександр Вікторович badge business 1 8 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область КЗ "Гуманітарна гімназія №1 ім. М. І. Пирогова ВМР"
366 Смикодуб Микита Олександрович badge business 0 9 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський муніципальний колегіум
367 Дедяєв Павло Костянтинович badge business 2 6 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №7 ім. В.В. Бражевського
368 Торяник Михайло Дмитрович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
369 Петренко Марина Юріївна badge business 2 7 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
370 Калачнюк Максим Андрійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
371 Чуканов Тимур Артемович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
372 Савчук Микола Олександрович badge business 0 9 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
373 Кобзаренко Микола Іванович badge business 1 7 Київ, Дніпровський район, місто Київ Русанівський ліцей м.Києва
374 Благодаров Кирило Андрійович badge business 1 7 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "СЗШ N8" Дніпровської міської ради
375 Кобзаренко Іван Іванович badge business 4 5 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
376 Романовський Даніїл Віталійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський приватний НВК "Ліцей Професіонал
377 Дубський Ігор Андрійович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
378 Плахотнюк Роман Вікторович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область Nixacademy
379 Сапєлкін Борис Костянтинович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХЗОШ №36
380 Коваленко Іван Юрійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область Nixacademy
381 Роговцов Михайло Олександрович badge business 0 9 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський муніципальний колегіум
382 Ільков Антон Андрійович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область Nixacademy
383 Жуков Денис Андрійович badge business 0 11 Харків, Харківський район, Харківська область Nixacademy
384 Болібок Дмитро Олександрович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область nixacademy
385 Бічурін Марат Рушанович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область Nixacademy
386 Рудзеніс Олександр Артурович badge business 0 9 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
387 Кошель Кирило Андрійович badge business 0 11 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
388 Міца Аліна Олександрівна badge business 1 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
389 Ісак Михайло Андрійович badge business 2 7 с. Немішаєве, Бучанський район, Київська область Немішаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
390 Самойлов Богдан Дмитрович badge business 2 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХФМЛ №27 ХМРХО
391 Торган Святослав Іванович badge business 3 6 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
392 Нікітін Арсеній Володимирович badge business 0 8 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область м. Вінниця, КЗ «ПНТЛОБМ»
393 Паславський Павло Сергійович badge business 1 8 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область м. Вінниця, КЗ «ПНТЛОБМ»
394 Корабльов Максим Юрійович badge business 0 9 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область Олександрійський навчально-виховиховний комплекс (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17-ліцей)
395 Торченюк Олександра Михайлівна badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський приватний НВК "Ліцей Професіонал"
396 Шкурлатівський Денис Сергійович badge business 0 9 Ружин, Бердичівський район, Житомирська область Ружинська гімназія
397 Микулачинський Денис Володимирович badge business 1 7 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Комунальний заклад ,, Загальноосвітня школя 1-3 ступенів №13 Вінницької Міської Ради,,
398 Новгородцев Ярослав Максимович badge business 0 9 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область НВК "ЛІТ-спеціалізована школа ІІ ступ, Олександрія
399 Тетянечко Микита Дмитрович badge business 1 7 м.Олексадрія, Олександрійський район, Кіровоградська область ОНВК №17
400 Комаров Іван Миколайович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №47
401 Обущук Ілля Павлович badge business 0 9 Шепетівка, Шепетівський район, Хмельницька область Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 ім. Героя України М.Дзявульського
402 Фіняк Платон Андрійович badge business 0 8 Надвірна, Надвірнянський район, Івано-Франківська область Надвірнянський ліцей "Престиж"
403 Бебік Святослав Русланович badge business 2 7 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
404 Новгородцев Ярослав Максимович badge business 0 9 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область Олександрійський навчально-виховний комплекс
405 Черняк Давид Артурович badge business 3 6 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
406 Царенко Юрій Романович badge business 1 7 Помічна, Новоукраїнський район, Кіровоградська область Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С.Помічнянської міської ради Кіровоградської області
407 Тітов Ярослав Артурович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
408 Кондрук Габріелла Євгенівна badge business 1 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УСШ І-ІІІ ст.№5
409 Апанасенко Даніїл Андрійович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
410 Беженар Святослав Романович badge business 1 8 м. Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
411 Апанасенко Нікіта Андрійович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
412 Нижник Єлизавета Олександрівна badge business 0 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №9
413 Ігнатенко Артем Юрійович badge business 3 5 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №47
414 Хілобок Маркіян Андрійович badge business 1 8 Коломия, Коломийський район, Івано-Франківська область Коломийський Ліцей №1 імені Василя Стефаника
415 Севостьянов Микита Павлович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
416 Владико Володимир Миколайович badge business 14 9 Павлоград, Павлоградський район, Дніпропетровська область Павлоградський міський ліцей
417 Савицький Денис Олегович badge business 0 9 Надвірна, Надвірнянський район, Івано-Франківська область Надвірнянський ліцей "Престиж" Надвірнянської міської ради
418 Лук'яненко Михайло Олександрович badge business 0 9 УФМЛ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка
419 Бондар Олександр Євгенович badge business 1 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХСШ №156
420 Атаманюк Олександр Олександрович badge business 0 9 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Фізико-технічний ліцей-інтернат
421 Калиновська Дар'я Андріївна badge business 3 6 Харків, Харківський район, Харківська область Харківська спеціалізована школа I-III ступенів №93
422 Боцман Микита Ігорович badge business 1 6 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
423 Юрченко Вікторія Андріївна badge business 1 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
424 Поліщук Владислав Володимирович badge business 0 8 смт. Городниця, Новоград-Волинський район, Житомирська область Городницька ЗОШ I-III ступенів
425 Фенченко Олександр Миколайович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область ХТЛ №9
426 Мілюков Олександр Сергійович badge business 0 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
427 Світличний Михайло Юрійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
428 Кожанова Поліна Андріївна badge business 0 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
429 Остапчук Владислав Павлович badge business 1 8 Смт. Городниця, Новоград-Волинський район, Житомирська область ОНЗ Городницька ЗОШ 1 - 3 ст.
430 Федчик Арсен Анатолійович badge business 1 7 Луцьк, Луцький район, Волинська область Комунальний загальний заклад середньої освіти
431 Маскаєв Денис Михайлович badge business 1 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №10 м.Житомира
432 Чегіль Юрій Юрійович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородська класична гімназія
433 Балан Іван Сергійович badge business 0 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
434 Гливчак Юрій Миколайович badge business 1 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
435 Піхур Едуард Анатолійович badge business 0 9 Монастирище, Уманський район, Черкаська область Монастирищенський заклад загальної середньої освіти №1 'Ліцей 'Ерудит'
436 Купріянов Андрій Олександр Олександрович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
437 Перебийніс Антон Павлович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
438 Корчагін Денис Дмитрович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область Nixacademy
439 Моргунов Володимир Юрiйович badge business 3 5 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №47
440 Панін Дмитро Олександрович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська гімназія 9
441 Полівко Володимир Аветисович badge business 0 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
442 Пудровський Тимофій Юрійович badge business 3 6 Бердичів, Бердичівський район, Житомирська область ЗОШ № 12
443 Платіцин Євгеній Сергійович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
444 Ільницький Іван Андрійович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
445 Стельмах Володимир Олександрович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
446 Савчин Інна Віталіївна badge business 14 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
447 Дякулич Василь Михайлович badge business 1 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
448 Вєдєнєєв Дмитрій Олександрович badge business 0 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
449 Смелянцев Андрій Юрійович badge business 0 8 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Гімназія Новітніх Технологій Навчання
450 Друзь Владислав Васильович badge business 1 7 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 м.Житомира
451 Бондаренко Іван Богданович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
452 Мусієнко Єгор Романович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНЛІ "Обдарованість"
453 Черненко Іван Олегович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область Обдарованість
454 Буряк Юрій Михайлович badge business 0 9 Радехів, Червоноградський район, Львівська область ЗОШ 1,2,3 ст. м. Радехова
455 Вінник Мирослав Олексійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХНЛІ" "Обдарованість"
456 Коцофан Артур Євгенович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ"ХНЛІ"Обдарованість"
457 Логвиновський Гліб Васильович badge business 1 8 Харьків, Харківський район, Харківська область КЗ ,,ХНЛІ ,,Обдарованість"' ХОР
458 Дахно Владислав Геннадійович badge business 2 6 Киев, Подільський район, місто Київ Гімназія107 "Введенська"
459 Лінник Єгор Євгенович badge business 0 10 Харків, Харківський район, Харківська область Комунальний заклад"Харківський науковий ліцей-інтернат "Обдарованість""харківської обласної ради
460 Кляп Іван Іванович badge business 4 4 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УСШ №3
461 Грищук Дмитро Сергійович badge business 0 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ № 21м.Житомира
462 Лядер Михайло Олексійович badge business 2 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
463 Полупанова Адель Сергіївна badge business 5 5 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "Гімназія 3" ДМР
464 Плосконос Софія Дмитріівна badge business 1 8 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
465 Турчин Іван Геннадійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
466 Кучер Ярослав Сергійович badge business 0 9 Коростень, Коростенський район, Житомирська область Коростенський міський колегіум Житомирської області
467 Будяківський Олександр Валерійович badge business 1 7 Коростень, Коростенський район, Житомирська область Коростенський міський колегіум
468 Лихолобов Микита Сергійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХНЛІ "Обдарованість" ХОР
469 Кулинич Данило Володимирович badge business 0 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
470 Шерстюк Олексій Володимирович badge business 3 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
471 Шевченко Давид Антонович badge business 3 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
472 Кошель Кирило Андрійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
473 Рижанський Андрій Олександрович badge business 2 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
474 Буй Олександр Віталійович badge business 0 9 Королево, Берегівський район, Закарпатська область Королівьска ЗЗСО 1-3 ступенів 2
475 Грушевський Ярослав Сергійович badge business 1 7 Вараш, Вараський район, Рівненська область Вараський ліцей №1
476 Купрін Матвій Володимирович badge business 1 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ ХНЛІ"Обдарованість'
477 Бобровнік Ілля Андрійович badge business 0 9 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
478 Щербина Тимофій Олександрович badge business 2 7 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
479 Сидоренко Роман Олександрович badge business 0 8 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки
480 Сидоренко Артем Олександрович badge business 0 9 Вараш, Вараський район, Рівненська область Вараський ліцей 1
481 Височан Костянтин Олегович badge business 1 8 Харьків, Харківський район, Харківська область КЗ""ХНЛІ"ОБДАРОВАНІСТЬ" "ХОР"
482 Коршаков Олександр Сергійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський ліцей номер 107
483 Войнагій Любомир Романович badge business 1 8 Хуст, Хустський район, Закарпатська область ХУСТСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ІВАНА МАГУЛИ ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
484 Виноградов Святослав Олександрович badge business 0 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХСШ 18
485 Войнагій Андрій Михайлович badge business 0 9 Хуст, Хустський район, Закарпатська область Гімназія-інтернат міста Хуста
486 Малик Костянтин Олександрович badge business 0 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
487 Балабай Іван Сергійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ ХНЛІ "Обдарованість" ХОР
488 Легкий Назарій Дмитрович badge business 1 8 Київ, Деснянський район, місто Київ гімназія "Києво-Могилянський колегіум"
489 Бэлiк Тимур Олексiйович badge business 0 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
490 Синиця Михайло Юрійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ ХНЛІ "Обдарованість" ХОР
491 Дмитерко Данило Сергійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ"ХНЛІ"Обдарованість""ХОР
492 Тупiков Матвiй Сергiйович badge business 0 9 Харкiв, Харківський район, Харківська область Обдарованiсть
493 Однороб Ян Максимович badge business 0 8 Харкiв, Харківський район, Харківська область КЗ"ХНЛi"Обдарованiсть""ХОР
494 Воронін Назар Геннадійович badge business 0 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХНЛІ" "Обдарованість" ХОР
495 Кабков Юрій Олексійович badge business 1 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
496 Юдін Костя Сергійович badge business 0 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"