Всеукраїнська дівоча олімпіада з інформатики 2023 - учасники

Учасник Клас Місто Школа
1 Лобас Дар'я Олександрівна badge business 8 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
2 Товтин Анастасія Юріївна badge business 11 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей
3 Нижник Марія Михайлівна badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
4 Литвиненко Софія Євгенівна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
5 Акчуріна Міланья Ігорівна badge business 7 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
6 Галіба Меліса Сергіївна badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
7 Пікінер Аліса Олександрівна badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
8 Кондрук Габріелла Євгенівна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УСШ І-ІІІ ст.№5
9 Юрченко Анастасія Дмитрівна badge business 7 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
10 Хрущова Лілія Михайлівна badge business 7 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
11 Деньга Олеся Олександрівна badge business 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
12 Карпенко Дарина Олександрівна badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
13 Дзюба Віра Олегівна badge business 10 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
14 Маланяк Уляна Тарасівна badge business 11 Київ, Шевченківський район, місто Київ Дистанційна школа "Оптіма"
15 Бондарькова Анастасія Дмитрівна badge business 10 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
16 Хейфець Юнна Едуардівна badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
17 Заплатинська Софія Віталіївна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
18 Міца Аліна Олександрівна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради
19 Юрченко Вікторія Андріївна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради
20 Вязовська Софія Андріївна badge business 9 Київ, Дарницький район, місто Київ Слов'янська гімназія
21 Манжеліївська Софія Андріївна badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
22 Самарська Марія Антонівна badge business 11 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська ЗОШ № 11
23 Яковенко Олена Сергіївна badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
24 Стрельбицька Ксенія Євгенівна badge business 8 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
25 Бондаренко Катерина Тарасівна badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
26 Потьомкіна Аліса Костянтинівна badge business 10 Київ, Святошинський район, місто Київ Гімназія "Академія"
27 Кривошеєва Дар'я Володимирівна badge business 11 Київ, Голосіївський район, місто Київ ПП "Навчальний заклад "Європейський колегіум"
28 Русаловська Марія Вікторівна badge business 10 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
29 Сальтевська Ольга Ігорівна badge business 6 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
30 Заболотна Уляна Ігорівна badge business 9 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей№5 Івано-франківської міської ради
31 Сольона Іларія Романівна badge business 9 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Січовий колегіум"
32 Турченко Софія Андріївна badge business 11 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Січовий колегіум"
33 Іваненко Анастасія Андріївна badge business 10 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
34 Остапова Єлєна Дмитрівна badge business 10 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
35 Зарицька Марія Сергіївна badge business 10 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
36 Фриз Вікторія Романівна badge business 10 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська гімназія №1"Надія"
37 Банасевич Вікторія Любомирівна badge business 10 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей №5 Івано-Франківської міської ради
38 Воляник Ольга Тарасівна badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
39 Жаба Дарина Василівна badge business 9 Село Торун, Хустський район, Закарпатська область Торунський ліцей
40 Усенко Анастасія Геннадіївна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
41 Голясова Дар'я Дмитрівна badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
42 Клебан Вероніка Василівна badge business 7 Смолин, Яворівський район, Львівська область Вороблячинський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби Яворівської міської ради Львівської області
43 Соболь Софія Сергіївна badge business 8 Добрянка, Чернігівський район, Чернігівська область Добрянський ліцей
44 Палієнко Анастасія Олександрівна badge business 11 Бердянськ, Подільський район, місто Київ Атмосферна школа
45 Самборська Марія Сергіївна badge business 10 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей 1
46 Свиридюк Валерія Віталіївна badge business 10 Голованівськ, Голованівський район, Кіровоградська область Професійно технічне училище 38, смт. Голованівськ