Всеукраїнська дівоча олімпіада з інформатики 2022 - учасники

Учасник Клас Місто Школа
1 Татарінова Юлія Максимівна badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
2 Вязовська Софія Андріївна badge business 8 Київ, Дарницький район, місто Київ Слов'янська гімназія
3 Галіба Меліса Сергіївна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
4 Манжеліївська Софія Андріївна badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
5 Ковальська Каріна Михайлівна badge business 10 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільський технічний ліцей
6 Скутар Наталія Ігорівна badge business 11 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
7 Товтин Анастасія Юріївна badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
8 Заозерська Софія Олександрівна badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
9 Бондаренко Катерина Тарасівна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
10 Жук Юлія Максимівна badge business 7 Київ, Подільський район, місто Київ Спеціалізована загальноосвітня школа №3 з поглибленим вивченням інформаційних технологій
11 Петроченко Ангеліна Ігорівна badge business 9 Рівне, Рівненський район, Рівненська область Рівненська ЗОШ №23
12 Литвиненко Софія Євгенівна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
13 Трофименко Юлія Миколаївна badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
14 Кочубей Аліна Віталіївна badge business 7 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
15 Вей Христина Юріївна badge business 10 Львів, Львівський район, Львівська область Ліцей ім. В. Симоненка ЛМР
16 Самарська Марія Антонівна badge business 10 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська ЗОШ № 11
17 Власюк Дарина Геннадіївна badge business 11 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Комунальний заклад "Вінницький технічний ліцей"
18 Маланяк Уляна Тарасівна badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
19 Воляник Ольга Тарасівна badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
20 Нижник Марія Михайлівна badge business 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
21 Ляскало Софія Анатоліївна badge business 3 село Андріївка, Полтавський район, Полтавська область Андріївський ліцей Полтавської обласної ради
22 Голясова Дар'я Дмитрівна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
23 Філіпчук Анастасія Сергіївна badge business 10 Рожище, Луцький район, Волинська область Комунальний заклад загальної середньої освіти "Рожищенський ліцей № 4" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області
24 Яковенко Олександра Вікторівна badge business 10 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
25 Куденчук Дарина Сергіївна badge business 10 Рожище, Луцький район, Волинська область КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "РОЖИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" РОЖИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
26 Парамонова Анастасія Дмитрівна badge business 10 Чернігів, Чернігівський район, Чернігівська область ЗСШФМП №12 м. Чернігова
27 Лазаренко Софія Андріївна badge business 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський ліцей №1 Житомирської міської ради
28 Пояркова Карина Олександрівна badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область Комунальний заклад освіти "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара" Дніпровської міської ради
29 Карпенко Дарина Олександрівна badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
30 Кривошеєва Дар'я Володимирівна badge business 10 Київ, Голосіївський район, місто Київ ПП "Навчальний заклад "Європейський колегіум"
31 Петєліна Тамара Євгенівна badge business 11 Кривий Ріг, Криворізький район, Дніпропетровська область Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області
32 Кузьмінська Віра Сергіївна badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
33 Ковальова Елла Миколаївна badge business 10 Лиман, Краматорський район, Донецька область Лиманський НВК " гімназія - ЗОШ І ступеня "
34 Потьомкіна Аліса Костянтинівна badge business 9 Київ, Святошинський район, місто Київ Гімназія "Академія"
35 Кутоманова Дарина Вікторівна badge business 5 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Січовий колегіум"
36 Турченко Софія Андріївна badge business 10 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Січовий колегіум"
37 Рєзнікова Дар'я Владиславівна badge business 9 Київ, Подільський район, місто Київ Базис
38 Стрельбицька Ксенія Євгенівна badge business 7 Маріуполь, Маріупольський район, Донецька область Маріупольський НВК "Гімназія-школа" №27
39 Осмоловська Євгенія Олександрівна badge business 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
40 Бабій Варвара Захарівна badge business 11 Київ, Дніпровський район, місто Київ Русанівський ліцей
41 Ріхтер Лідія Павлівна badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
42 Левко Тамара Іванівна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
43 Михайлюк Христина Іванівна badge business 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
44 Ольховська Анна Ігорівна badge business 10 Горішні Плавні, Кременчуцький район, Полтавська область СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської
45 Туржанська Дарина Віталіївна badge business 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №12 м. Хмельницького
46 Біла Аліса Євгеніївна badge business 7 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ліцей №27
47 Мельник Анастасія Андріївна badge business 7 Луцьк, Луцький район, Волинська область Комунальний загальний заклад середньої освіти
48 Махецька Вероніка Анатоліївна badge business 7 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ліцей №27
49 Амелькіна Валерія Миколаївна badge business 9 Яхники, Миргородський район, Полтавська область Яхниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької міської ради
50 Горєлова Вікторія Вікторівна badge business 11 Старокостянтинів, Хмельницький район, Хмельницька область Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
51 Пампущенко Марія Олександрівна badge business 10 Коростень, Коростенський район, Житомирська область Школа-гімназія №2 ім. В. Сингаївського
52 Христафулова Олександра Олександрівна badge business 10 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей № 5 "Оріяна"
53 Паршевлюк Аліна Юріївна badge business 10 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей № 5 "Оріяна"
54 Остапова Вероніка Артурівна badge business 11 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська гімназія №1"Надія"
55 Харуненко Софія Романівна badge business 9 Златоустівка, Волноваський район, Донецька область Златоустівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хлібодарівської сільської територіальної громади
56 Мусієнко Вікторія Анатоліївна badge business 9 Кривий Ріг, Криворізький район, Дніпропетровська область Криворізька загальноосвітня школа №130
57 Соболь Софія Сергіївна badge business 7 Добрянка, Чернігівський район, Чернігівська область Добрянський ЗЗСО І-ІІІ ст.
58 Хейфець Юнна Едуардівна badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
59 Соловей Анастасія Сеергіївна badge business 11 Микільське, Волноваський район, Донецька область Микільський заклад загальної середньої освіти Вугледарської міської ради
60 Кириченко Діана Сергіївна badge business 5 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 1
61 Бокоч Софія Іванівна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
62 Лашук Юля Андріївна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
63 Грет Катерина Романівна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
64 Олешко Олена Ігорівна badge business 11 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
65 Лобас Дар'я Олександрівна badge business 7 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський технічний ліцей №173
66 Петляківська Надія Михайлівна badge business 9 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
67 Соболєва Анна Євгеніївна badge business 9 Полтава, Полтавський район, Полтавська область Полтавський міський багатопрофільний ліцей n1 імені І. П. Котляревського
68 Голубєва Марія Василівна badge business 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
69 Тетерко Оксана Вікторівна badge business 9 Смт Гірник, Червоноградський район, Львівська область Червоноградська загальноосвітня школа номер 6 |-|||ст.
70 Халіна Анна Олександрівна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
71 забродська анастасія русланівна badge business 10 Львів, Львівський район, Львівська область ліцей ім. В. Симоненка
72 Кравчук Зоряна Василівна badge business 10 село Ленківці, Шепетівський район, Хмельницька область Ленковецький ліцей
73 Заболотна Уляна Ігорівна badge business 8 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей #5
74 Костюк Софія Ігорівна badge business 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ліцей №27
75 Ліщук Марія Ігорівна badge business 9 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ліцей №27
76 Палієнко Анастасія Олександрівна badge business 10 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
77 Фоміна Тетяна Олександрівна badge business 9 Соленое, Дніпровський район, Дніпропетровська область Заклад загальної середньої освіти "Військова гімназія" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області
78 Охінченко Ірина Ігорівна badge business 10 Кривий Ріг, Криворізький район, Дніпропетровська область НВК "ЗНЗ І-ІІ ступеня ст.-Тернівський ліцей"
79 Рудь Поліна Дмитрівна badge business 9 Солоницівка, Харківський район, Харківська область Солоницівський ліцей №2
80 Міняйлова Каріна Олександрівна badge business 9 смт.Малокатеринівка, Запорізький район, Запорізька область Малокатеринівська гімназія "Мрія" Запорізького району Кушугумської СР
81 Комар Тетяна Володимирівна badge business 8 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область КЗ"ЗШ№18 І-ІІІ ступенів ВМР"
82 Московко Еліна Сергіївна badge business 9 Київ, Дарницький район, місто Київ гімназія "Київська Русь"
83 Іванюк Катерина Евгенівна badge business 9 Печеніги, Чугуївський район, Харківська область КЗ"Печенізький ліцей,ім.Г.Семирадського"
84 Ткаченко Дар'я Андріївна badge business 7 Мена, Корюківський район, Чернігівська область Менський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка
85 Проценко Анна Романівна badge business 11 Енергодар, Василівський район, Запорізька область Загальноосвітня школа 7 міста Енергодар
86 Кінсфатор Ангеліна Олександрівна badge business 7 смт Слобожанське, Чугуївський район, Харківська область Слобожанська гімназія 2
87 Стефанчук Катерина Михайлівна badge business 7 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
88 Шелкова Валерія Вікторівна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
89 Вовк Анастасія Романівна badge business 10 смт. Єзупіль, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Єзупільський ліцей
90 Грицакова Александра Володимирівна badge business 9 Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська область Навчально-виховний комплек "Гімназія - загальноосвітня школа I-III ступенів №4"
91 Кротова Олександра Русланівна badge business 8 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
92 Матвєєва Олена Ігорівна badge business 10 Київ, Солом'янський район, місто Київ ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
93 Юрченко Вікторія Андріївна badge business 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
94 Сопітько Євгенія Вадимівна badge business 10 Охтирка, Охтирський район, Сумська область Охтирська загальноосвітня школа №11
95 Жадан Діана Віталіївна badge business 10 Охтирка, Охтирський район, Сумська область Охтирська загальноосвітня школа 1-3 ступенів ✓11
96 Мунтян Дар'я Мунтян badge business 8 село Нерубайське, Одеський район, Одеська область ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРУБАЙСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ШКОЛА - ГІМНАЗІЯ" НЕРУБАЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
97 Симок Ірина Степанівна badge business 9 Звенигородка, Звенигородський район, Черкаська область Звенигородська ЗОШ №5
98 Косюга Катерина Миколаївна badge business 9 Овідіополь, Одеський район, Одеська область Овідіопольський ЗЗСО імені Т.Шевченка
99 Акчуріна Міланья Ігорівна badge business 6 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
100 Григорьянц Анастасія Віталіївна badge business 8 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
101 Гурняк Сніжана Степанівна badge business 11 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська Загальноосвітня Школа Номер 22
102 Сіренко Софія Ігорівна badge business 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область комунальний заклад "Загальноосвітня школа №18 1-3 ступенів номер 18
103 Грідньова Ксенія Віталіївна badge business 9 смт Покотилівка, Харківський район, Харківська область КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
104 Придатко Софія Андріївна badge business 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради"
105 Бусигіна Вероніка Павлівна badge business 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
106 Обухова Дар'я Денисівна badge business 5 Київ, Солом'янський район, місто Київ ТЛНТУУ "КПІ" м. Києва
107 Глазкова Катерина Юріївна badge business 8 Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
108 Золотова Уляна Олександрівна badge business 9 смт. Слобожанське, Чугуївський район, Харківська область Слобожанська гімназія№2
109 Корнієць Ганна Русланівна badge business 7 м. Енергодар, Запорізький район, Запорізька область Енергодарський навчально-виховний комплекс
110 Хіцова Катерина Сергіївна badge business 9 Ніжин, Ніжинський район, Чернігівська область Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
111 Іванчук Роксолана Русланівна badge business 11 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
112 Баклан Вікторія Вікторівна badge business 9 Глеюватка, Криворізький район, Дніпропетровська область Глеюватська гімназія Глеюватської ОТГ
113 Стишук Анастасія Володимирівна badge business 8 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область ДОЛІФМП
114 Корнієнко Анастасія Русланівна badge business 10 Переяслав, Бориспільський район, Київська область Загально Освітня Школа номер 7 1-3 ступенів
115 Кравченко Анна Андріївна badge business 10 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Черкаської міської ради Черкаської області
116 Сойчук Оксана Олегівна badge business 9 Смт. Тиврів, Вінницький район, Вінницька область Тиврівський науковий ліцей
117 Плотнікова Вероніка Андріївна badge business 10 Краматорськ, Краматорський район, Донецька область Ліцей № 35 імені Валентина Шеймана
118 Папірненко Вікторія Олександрівна badge business 10 Київ, Оболонський район, місто Київ КЗ «НВК «Спеціалізована школа І-ІІ ст. – ліцей» № 157 Оболонського р-ну м. Києва»
119 Яссуф Оля Абдулла badge business 10 Одеса, Одеський район, Одеська область Одеська ЗОШ№8
120 Заболотна Катерина Ігорівна badge business 4 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Ліцей №5
121 Безверха Валерія Володимирівна badge business 10 Київ, Святошинський район, місто Київ ліцей «ЕКО» 198
122 Спіжавка Ірина Тарасівна badge business 11 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
123 Лук'яненко Єлизавета Андріївна badge business 10 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський ліцей №1 Житомирської міської ради
124 Михальська Євгенія Василівна badge business 9 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область Комунальний Заклад Загальноосвітня школа 1-3 ступенів №12 Вінецько Міської Ради
125 Бабінська Мілана Олегівна badge business 5 Звенигородка, Звенигородський район, Черкаська область Звенигородська загальноосвітня школа I-II cтупенів №4 Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області
126 Рєзнік Поліна Олексіївна badge business 7 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №79 м. Києва
127 Рєзнік Настя Олексіївна badge business 7 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №79 м. Києва
128 Кулагіна Софья Олександрівна badge business 8 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №18 імені В. Чорновола
129 Конопля Вікторія В'ячеславівна badge business 10 Маріуполь, Маріупольський район, Донецька область НВК"Школа-ліцей №69"
130 Шандурська Анастасія Олександрівна badge business 10 Володарка, Білоцерківський район, Київська область КЗКОР Володарська СЗОШІ ІІ-ІІІ ст.- центр. реаб
131 Марценюк Марія Денисівна badge business 10 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
132 Козленко Поліна Миколаївна badge business 9 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Приватний ліцей ІТ СТЕП СКУЛ
133 Шепета Аліна Євгеніївна badge business 9 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Черкаська спеціалізована школа 1-3 ступенів №13 Черкаської міської ради Черкаської області
134 Скринник Марія Єгорівна badge business 9 Київ, Подільський район, місто Київ ПО ЗО " ШКОЛА "БАЗИС"
135 Метельська Валерія Віталіївна badge business 11 new york, Броварський район, Київська область Академія Приколів
136 Оковита Анна Андріївна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
137 Горох Єлизавета Євгеніївна badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
138 Стефанчук Надія Михайлівна badge business 5 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
139 Петрук Катерина Валентинівна badge business 11 село Ленківці, Шепетівський район, Хмельницька область Ленковецький ліцей
140 Ічмелян Стелла Андріївна badge business 10 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізький Багатопрофільний Ліцей "Перспектива"
141 Вельченко Анастасія Олександрівна badge business 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №79 м. Києва
142 Вязовська Соломія Андріївна badge business 6 Київ, Дарницький район, місто Київ Слов'янська гімназія
143 Баган Наталія Анатоліївна badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
144 Стопець Віка Володимирівна badge business 8 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
145 Руденко Анастасія Дмитрівна badge business 9 Київ, Солом'янський район, місто Київ Середня Загальноосвітня Школа №166
146 Стопець Віка Володимирівна badge business 8 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
147 Івасюк Марія Олександрівна badge business 10 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область м. Вінниця, КЗ «ПНТЛОБМ»
148 Рябчук Єлизавета Ігорівна badge business 10 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область м. Вінниця, КЗ «ПНТЛОБМ»
149 Божок Вероніка Сергіївна badge business 8 Київ, Подільський район, місто Київ СШ №3
150 Примасюк Каміла Олександрівна badge business 9 Волочиськ, Хмельницький район, Хмельницька область Волочиський НВК
151 Габрилей Віка Вадимівна badge business 5 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
152 Гора Катерина Романівна badge business 7 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
153 Кохан Софія Олександрівна badge business 6 Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область Підволочиська гімназія імені Івана Франка
154 Лісовська Вероніка Максимівна badge business 8 Київ, Подільський район, місто Київ СШ №3
155 Бойко Лідія Тарасівна badge business 8 Київ, Подільський район, місто Київ СШ №3
156 Петрова Олександра Сергіївна badge business 10 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
157 Малинка Тетяна Олександрівна badge business 11 Березань, Броварський район, Київська область Березанська ЗОШ №1
158 Петренко Діана Ігорівна badge business 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
159 Полещук Ірина Андріївна badge business 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
160 Петрова Богдана Олегівна badge business 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
161 Самохвалова Софія Олегівна badge business 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
162 Лученко Ксенія Андріївна badge business 8 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
163 Ребіченко Аліна Денисівна badge business 11 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
164 Поморгайло Надія Юріївна badge business 8 Хмельницкий, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька ЗОШ номер 25 ім. І. Огієнка
165 Ковальова Ґеорґіна Ігорівна badge business 11 Умань, Уманський район, Черкаська область УМАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №7-КОЛЕГІУМ "УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
166 Франкевич Євгенія Олександрівна badge business 10 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
167 Лавриненко Софія Романівна badge business 11 Охтирка, Охтирський район, Сумська область Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 імені Р.К.Рапія Охтирської міської ради Сумської області
168 Кондрук Габріелла Євгенівна badge business 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УСШ І-ІІІ ст.№5
169 Кизимова Владислава Савеліївна badge business 10 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
170 Мокрицька Валерія Андріївна badge business 8 Миколаїв, Миколаївський район, Миколаївська область СЗОШ #22
171 Лабойко Катерина Ярославівна badge business 9 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
172 Карабун Ірина Сергіївна badge business 11 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область м. Вінниця, КЗ «ПНТЛОБМ»
173 Черепанова Марія Володимирівна badge business 9 Бахмут, Бахмутський район, Донецька область Бахмутський НВК №11
174 Калашнікова Даніелла Костянтинівна badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область СЗОШ 6
175 Первушина Світлана Євгенівна badge business 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
176 Чепко Марина Володимирівна badge business 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12
177 Перепичай Анастасія Дмитрівна badge business 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВО№5
178 Гончаренко Дарія Ігорівна badge business 10 Одеса, Одеський район, Одеська область Одеська ЗОШ№8
179 Якубець Яна Степанівна badge business 9 Великий Луг, Житомирський район, Житомирська область Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
180 Кабалянц Анастасія Петрівна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
181 Ласкавцева Софія Дмитрівна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
182 Задніпровська Тетяна Вадимівна badge business 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
183 Стельмах Марія Олександрівна badge business 11 Київ, Солом'янський район, місто Київ Спеціалізована школа №64
184 Заганяч Софі Миколаївна badge business 6 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
185 Ярош Анна Богданівна badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
186 Марисик Юлія Олександрівна badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
187 Савицька Вікторія Сергіївна badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
188 Білан Олександра Федорівна badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
189 Новицька Анастасія Денисівна badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
190 Швець Тетяна Павлівна badge business 10 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
191 Тилевна Ілона Володимирівна badge business 10 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
192 Кабакова Ксенія Вікторівна badge business 10 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
193 Бондар Мар'яна Борисівна badge business 10 Великий Луг, Житомирський район, Житомирська область Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
194 Кучма Дар'я Олександрівна badge business 9 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область Навчально-виховне об'єднання "Мрія"
195 Конотопеь Валерія Володимирівна badge business 8 Сосниця, Корюківський район, Чернігівська область Сосницька ЗОШ І-ІІ ступенів
196 Дзюба Віра Олегівна badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей іменті Т.Г. Шевченка
197 Іваненко Анастасія Андріївна badge business 9 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей №1
198 Бондарькова Анастасія Дмитрівна badge business 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
199 Соловей Олеся Олегівна badge business 7 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
200 Єрнєєва Ольга Володимирівна badge business 8 Бердичів, Бердичівський район, Житомирська область ЗОШ № 12
201 Казбан Луїза Сергіївна badge business 9 Знам'янка, Кропивницький район, Кіровоградська область НВК 'Знам'янська ЗШ I-III ст. №3 - гімназія'
202 Подрєзова Анна Вікторовна badge business 9 Знам'янка, Кропивницький район, Кіровоградська область НВК " Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія"
203 Хоружа Руслана Леонідівна badge business 9 Знам'янка, Кропивницький район, Кіровоградська область НВК " Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія "
204 Бень Алевтина Сергіївна badge business 8 Павлоград, Павлоградський район, Дніпропетровська область Павлоградська загальноосвітня школа I-III ступенів №19
205 Натха Катрін-Деніз Хаджинівна badge business 10 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
206 Прищепа Анастасія Олександрівна badge business 8 с.Крути, Ніжинський район, Чернігівська область Крутівська ЗЗСО І-ІІІ ст.
207 Мазурова Марія Миколаївна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
208 Тесля Олена Сергіївна badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область Комунальний заклад освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради
209 Згоняйко Єва Іванівна badge business 11 Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область Запорізька школа-інтернат "Січовий колегіум"
210 Петренко Марина Юріївна badge business 7 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
211 Маковська Ніка В'ячеславівна badge business 11 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
212 Кочева Софія Миколаївна badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область ДОЛІФМП
213 Цимбаленко Дарина Максимівна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
214 Карцелюба Уляна Олександрівна badge business 11 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
215 Трембач Анна Дмитрівна badge business 11 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянська СШ №16
216 Сущева Ксенія Ігорівна badge business 11 Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область Бердянський муніципальний ліцей
217 Шевченко Олександра Геннадіївна badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
218 Міца Аліна Олександрівна badge business 8 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
219 Бєляєва Анна Олегівна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область Nixacademy
220 Настащук Дар'я Олегівна badge business 9 Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область КЗ НВО 32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв", КМР, Кіровоградської області
221 Кожанова Поліна Андріївна badge business 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
222 Якіна Софія Геннадіївна badge business 5 Харків, Харківський район, Харківська область ХГ №47
223 Тороус Софія Сергіївна badge business 11 Надвірна, Надвірнянський район, Івано-Франківська область Надвірнянський ліцей "Престиж"
224 Кравченко Софія Володимирівна badge business 9 Херсон, Херсонський район, Херсонська область Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30
225 Хрущова Лілія Михайлівна badge business 6 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
226 Василашко Дарина Сергіївна badge business 11 Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Фізико-технічний ліцей-інтернат
227 Хижна Катерина Юріївна badge business 10 Київ, Святошинський район, місто Київ ліцей "ЕКО" 198
228 Нижник Єлизавета Олександрівна badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №9
229 Торченюк Олександра Михайлівна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область Харківський приватний НВК "Ліцей Професіонал"
230 Бевзюк Дар'я Дмитрівна badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
231 Сеник Марія Петрівна badge business 8 Чернівці, Чернівецький район, Чернівецька область Чернівецький ліцей № 5 "Оріяна"
232 Бокач Ірина Русланівна badge business 10 Луцьк, Луцький район, Волинська область Луцький ліцей №27
233 Бадюкевич Христина Ігорівна badge business 9 Гусятин, Чортківський район, Тернопільська область Загальноосвітня школа I-III ступенів смт Гусятин
234 Стречин Наталья Ярославівна badge business 3 Київ, Солом'янський район, місто Київ гімназія №178 м. Києва
235 Савчин Інна Віталіївна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
236 Гутман Лілія Геннадіївна badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область Спеціальна школа №134
237 Лобас Діана Олекіївна badge business 9 Харьков, Харківський район, Харківська область Специализированная школа II - III Ступеней № 3
238 Лаврова Вікторія Євгеніївна badge business 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
239 Шинкаренко Аліна Сергіївна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХНЛІ "Обдарованість"" ХОР
240 Чоломбитько Аліна Юріївна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область ХНЛІ "Обдарованість"
241 Петченко Анастасія Тимофіївна badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ ХНЛІ "Обдарованість"
242 Єфімова Каміла Ігорівна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область Комунальний заклад «Харківський науковий ліцей-інтернат "Обдарованість"» Харківської обласної ради