Відбір на IATI 2022 - учасники

Учасник Клас Місто Школа
1 Столітній Андрій Сергійович badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
2 Лобас Дар'я Олександрівна badge business 8 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
3 Фояк Віталій Мирославович badge business 10 Рогатин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область Рогатинський ліцей імені Братів Рогатинців
4 Паращій Ярослав Олександрович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
5 Левченко Владислав Романович badge business 9 Київ, Дарницький район, місто Київ Ліцей "Наукова зміна"
6 Молоканов Костянтин Юрійович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
7 Просянніков Дмитро Юрійович badge business 11 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
8 Шевченко Тимур Антонович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
9 Вишняк Назар Сергійович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
10 Стрельбицька Ксенія Євгенівна badge business 8 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
11 Товтин Анастасія Юріївна badge business 11 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей
12 Нижник Марія Михайлівна badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
13 Ємельяненко Антон Тарасович badge business 10 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
14 Гнатенко Ілля Олександрович badge business 10 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
15 Бондаренко Михайло Олександрович badge business 10 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
16 Жаріхін Єгор Тимурович badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
17 Бондаренко Назар Сергійович badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
18 Потьомкіна Аліса Костянтинівна badge business 10 Київ, Святошинський район, місто Київ Гімназія "Академія"
19 Дебелий Андрій Олександрович badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
20 Удовкін Веніамін Вікторович badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
21 Литвиненко Софія Євгенівна badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
22 Атмар Рошан Вахідович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
23 Іващенко Єгор Олександрович badge business 10 Кам'янське, Кам'янський район, Дніпропетровська область Технічний ліцей
24 Романюк Марія Олексіївна badge business 9 Мигове, Вижницький район, Чернівецька область Опорний заклад - «Мигівський ліцей»
25 Газуда Богдан Васильович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
26 Лозовий Владислав Валерійович badge business 11 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
27 Богун Іван Олександрович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
28 Акчуріна Міланья Ігорівна badge business 7 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
29 Терещенко Денис Сергійович badge business 10 Київ, Шевченківський район, місто Київ ТОВ "Центр освіти "Оптіма"
30 Салаш Юрій Любомирович badge business 11 Рудки, Самбірський район, Львівська область ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного"
31 Синельник Андрій Сергійович badge business 10 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
32 Держипольський Ярослав Андрійович badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
33 Шведченко Максим Денисович badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
34 Гончаров Денис Сергійович badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область КЗ "ХФМЛ № 27"
35 Кулинич Данило Володимирович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
36 Баркулов Михайло Олександрович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
37 Теличко Микита Сергійович badge business 8 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
38 Галіба Меліса Сергіївна badge business 11 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
39 Романюк Ігор Леонідович badge business 11 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
40 Оришич Денис Сергійович badge business 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
41 Пікінер Аліса Олександрівна badge business 9 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
42 Волочай Роман Вікторович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
43 Шеметов Богдан Олександрович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
44 Шевченко Максим Станіславович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
45 Бевза Андрій Володимирович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
46 Гуз Назар Ростиславович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
47 Малик Костянтин Олександрович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
48 Яструб Антон Андрійович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
49 Видиборець Дмитро Вікторович badge business 10 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
50 Улещенко Федір Володимирович badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
51 Каменєв Родіон Русланович badge business 10 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка
52 Костенко Іван Олександрович badge business 9 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Інтелект"
53 Поліщук Роман Анатолійович badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей 2-3 ступенів
54 Рамський Роман Андрійович badge business 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
55 Шмирко Володимир Миколайович badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК№10
56 Хома Тімур Віталійович badge business 9 м. Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька ССЗШ №1
57 Рижанський Андрій Олександрович badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
58 Остапович Всеволод Ярославович badge business 11 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
59 Домашенко Ніколай Владиславович badge business 10 Чернігів, Чернігівський район, Чернігівська область СЗСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов
60 Щербина Тимур Олексійович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторська школа Бойко"
61 Сирота Іван Денисович badge business 11 Кам'янське, Кам'янський район, Дніпропетровська область Технічний ліцей
62 Деденок Артем Максимович badge business 11 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
63 Котенко Ігор Андрійович badge business 11 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка
64 Жаріхін Ігнат Тимурович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
65 Козловський Олександр Васильович badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
66 Безкоровайний Олександр Валерійович badge business 11 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
67 Легкий Назарій Дмитрович badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ Український фізико-математичний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка
68 Невінський Олександр Володимирович badge business 9 Київ, Голосіївський район, місто Київ УФМЛ КНУ
69 Ковальський Марко Юрійович badge business 8 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
70 Дедяєв Павло Костянтинович badge business 7 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №7 ім. В. В. Бражеського
71 Поліщук Денис Ігорович badge business 9 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський колегіум
72 Юзькевич Дмитро Миколайович badge business 9 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
73 Матвіюк Святослав Русланович badge business 10 Київ, Солом'янський район, місто Київ Технічний ліцей Національного Технічного Університету України "Київський Політехнічний Інститут"
74 Черницький Максим Андрійович badge business 10 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ЗОШ №26
75 Ярош Анна Богданівна badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
76 Шевченко Ілля Антонович badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
77 Чуйко Арсеній Вячеславович badge business 10 Донецьк, Донецький район, Донецька область Донецька Гімназія #70
78 Войтович Даша Юріївна badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
79 Ціцей Павло Романович badge business 11 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей
80 Фейса Богдан Іванович badge business 11 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський Науковий Ліцей
81 Тимкович Олександр Геннадійович badge business 11 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
82 Глинський Марк Вікторович badge business 10 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
83 Дем'яненко Андрій Олегович badge business 10 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область ФІМЛІ
84 Дудар Богдан Васильович badge business 9 Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область Полонський Ліцей І-ІІІ ст. №3
85 Тапал Поліна Вікторівна badge business 10 Київ, Шевченківський район, місто Київ ТОВ "Центр освіти "Оптіма"
86 Реденський Кирило Олексійович badge business 9 Київ, Святошинський район, місто Київ ЗЗСО №200
87 Кондрук Габріелла Євгенівна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УСШ І-ІІІ ст.№5
88 Лук'янов Ігор Сергійович badge business 11 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
89 Пєшков Ростислав Миколайович badge business 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
90 Сагадін Кірілл Павлович badge business 8 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Технологічний багатопрофільний ліцей імені Артема Мазура
91 Агратіна Остап Сергійович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
92 Скулиш Маким Андрійович badge business 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
93 Сімак Степан Олексійович badge business 9 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
94 Маланяк Уляна Тарасівна badge business 11 Київ, Шевченківський район, місто Київ Дистанційна школа "Оптіма"
95 Хрущова Лілія Михайлівна badge business 7 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
96 Мущенко Дана Олександрівна badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
97 Сафронов Павло Дмитрович badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
98 Федірко Олесь Олександрович badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
99 Сологуб Семен Ігорович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Колегіум імені Володимира Козубняка
100 Марченко Микола Андрійович badge business 9 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка
101 Федорчук Максим Олексійович badge business 8 Житомир, Житомирський район, Житомирська область ліцей №25
102 Новак Ярослав Володимирович badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
103 Таксер Павло Володимирович badge business 10 Вінниця, Вінницький район, Вінницька область ВФМЛ №17
104 Гринчак Роман Валерійович badge business 10 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
105 Кондрачук Ярослав Володимирович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
106 Деньга Олеся Олександрівна badge business 8 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
107 Карпенко Дарина Олександрівна badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
108 Спорік Олексій Миколайович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
109 Негода Костянтин Юрійович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
110 Псюк Юрій Михайлович badge business 9 Калуш, Калуський район, Івано-Франківська область Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка
111 Гриневич Павло Ярославович badge business 10 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
112 Токмина Ірина Тарасівна badge business 11 Київ, Дніпровський район, місто Київ Технічний ліцей м. Києва
113 Дзюба Віра Олегівна badge business 10 Київ, УФМЛ, УФМЛ УФМЛ КНУ
114 Деревянкін Іван Олексійович badge business 11 Київ, Дніпровський район, місто Київ Технічний ліцей м. Києва
115 Кірєєв Олег Станіславович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
116 Алексєєва Марія Артемівна badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
117 Задніпровська Тетяна Вадимівна badge business 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Гімназія №2
118 Чуловський Давид Юрійович badge business 9 Понінка, Шепетівський район, Хмельницька область Понінківський ліцей
119 Томусяк Нікіта Олександрович badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Ссзош №1 м. Хмельницький
120 Шершун Максим Вікторович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №4
121 Холод Андрій Сергійович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
122 Балачевцев Володимир В'ячеславович badge business 9 Хмельницкий, Хмельницький район, Хмельницька область НВК №10
123 Поморгайло Надія Юріївна badge business 9 Хмельницкий, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька ЗОШ номер 25
124 Мельник Денис Борисович badge business 11 Калуш, Калуський район, Івано-Франківська область Калуський ліцей №10
125 Скачков Святослав Сергійович badge business 10 Київ, Солом'янський район, місто Київ гімназія №178 м. Києва
126 Моцак Микола Олександрович badge business 10 Київ, Солом'янський район, місто Київ ТЛНТУУ "КПІ" м. Києва
127 Харченко Евгеній Олександрович badge business 8 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
128 Рощупкін Михайло Сергійович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
129 Мілюков Олександр Сергійович badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
130 Юрківська Вероніка Олегівна badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
131 Нагоша Кирило Микитович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
132 Овчаренко Ігнат Олегович badge business 9 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
133 Басов Андрій Дмитрович badge business 9 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
134 Заганяч Софі Миколаївна badge business 7 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
135 Смутчак Андрій Ігорович badge business 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
136 Ліщук Олексій Олександрович badge business 9 , Печерський район, місто Київ
137 Зінов'єва Софія Євгенівна badge business 8 Львів, Львівський район, Львівська область ЛФМл при ЛНУ і. Івана Франка
138 Фурсов Ілля Олексійович badge business 10 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
139 Шпек Олександр Юрійович badge business 11 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
140 Воляник Ольга Тарасівна badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
141 Волков Ілля Олегович badge business 11 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область ДОЛІФМП
142 Рибачик Іван Ярославович badge business 11 Каноничі, Вараський район, Рівненська область Каноницький ліцей
143 Хілобок Маркіян Андрійович badge business 9 Коломия, Коломийський район, Івано-Франківська область Коломийський Ліцей №1 імені Василя Стефаника
144 Лапко Дмитро Владиславовоич badge business 10 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
145 Нагірняк Марія Павлівна badge business 9 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
146 Урубков Кірілл Артемович badge business 10 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
147 Підгорний Казімір Леонідович badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УСШ №3
148 Нікандрова Марія Сергіївна badge business 10 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
149 Страхаль Олександр Романович badge business 10 с.Крижанівка, Одеський район, Одеська область Ліцей "Крижанівський" Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
150 Страхаль Дмитро Романович badge business 8 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
151 Страхаль Михайло Романович badge business 4 Нова Дофінівка, Одеський район, Одеська область Новодофінівська гімназія
152 Боднар Кирил Миколайович badge business 10 Ярмолинці, Хмельницький район, Хмельницька область Новосільський ЗЗСО
153 Мазур Даніїл Юрійович badge business 11 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницька гімназія №1
154 Литвиненко Іван Євгенович badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
155 Григорьянц Анастасія Віталіївна badge business 9 Одеса, Одеський район, Одеська область КЗ "Рішельєвський науковий ліцей"
156 Алєксєєв Микола Олександрович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Хмельницький ліцей № 17
157 Яременко Олександр Ярославович badge business 9 Летичів, Хмельницький район, Хмельницька область Летичівський Ліцей №1
158 Маланяк Остап Тарасович badge business 9 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область СЗОШ №8 міста Хмельницького
159 Борзенков Андрій Борисович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
160 Бондарькова Анастасія Дмитрівна badge business 10 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
161 Хіль Станіслав Максимович badge business 9 Чорноморськ, Одеський район, Одеська область Бурлачобалківська Гімназія
162 Завадський Богдан Ігорович badge business 10 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
163 Гура Микита Максимович badge business 9 Харків, Харківський район, Харківська область "Авторская школа Бойко"
164 Шелестов Артем Андрійович badge business 10 Київ, Шевченківський район, місто Київ ТОВ "Центр освіти "Оптіма"
165 Калініченко Ярослав Олександрович badge business 10 Бровари, Броварський район, Київська область Ліцей №208 м. Києва
166 Добош Віктор Іванович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
167 Кузка Андрій Сергійович badge business 11 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
168 Хейфець Юнна Едуардівна badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
169 Чавалда Сергій Олександрович badge business 10 Хмельницький, Хмельницький район, Хмельницька область Технологічний багатопрофільний ліцей імені Артема Мазура
170 Йолтухівський Влад Русланович badge business 10 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка
171 Йолтухівський Артур Русланович badge business 10 Тернопіль, Тернопільський район, Тернопільська область Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка
172 Мислявчук Богдан Анатолійович badge business 8 Київ, Оболонський район, місто Київ Спеціалізована школа №216 з поглибленим вивченням англійської мови
173 Живолуп Максим Юрійович badge business 10 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Загальноосвітня школа 1 - 3 ступенів номер 30
174 Забарянський Олександр Сергійович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
175 Клімов Богдан Володимирович badge business 10 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30
176 Деньга Ігорь Олександрович badge business 10 Черкаси, Черкаський район, Черкаська область Черкаська загальносвітня школа І - ІІІ ст. № 30
177 Заплатинська Софія Віталіївна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
178 Міца Аліна Олександрівна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради
179 Лукеча Дмитро Олександрович badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей закарпатської обласної ради
180 Гливчак Юрій Миколайович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
181 Юрченко Вікторія Андріївна badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради
182 Ільницький Іван Андрійович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
183 Вєдєнєєв Дмитрій Олександрович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область УЗСШІ з ПВОП
184 Васильєв В'ячслав Сергійович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський Науковий Ліцей Закарпатської Обласної Ради
185 Дубський Ігор Андрійович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради
186 Король Сергій Ігорович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородськтй Науковтй Ліцей
187 Ковальов Георгій Сергійович badge business 11 Київ, Дніпровський район, місто Київ Технічний ліцей м. Києва
188 Лавренюк Олександр Сергійович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
189 Нижник Єлизавета Олександрівна badge business 9 Хмельницкий, Хмельницький район, Хмельницька область Навчально Виховний комплекс №9
190 Лєсной Антон Володимирович badge business 9 Київ, Святошинський район, місто Київ Гімназія 178 міста Києва
191 Ворченко Артем Миколайович badge business 10 Київ, Дніпровський район, місто Київ ліцей №208 м.Києва
192 Вязовська Софія Андріївна badge business 9 Київ, Дарницький район, місто Київ Слов'янська гімназія
193 Ковалюк Олексій Олександрович badge business 10 Житомир, Житомирський район, Житомирська область Житомирський міський колегіум
194 Шевчук Антон В'ячеславович badge business 11 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
195 Михалко Андрій Ярославович badge business 10 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12
196 Корчан Максим Геннадійович badge business 9 Київ, Дарницький район, місто Київ ліцей "Наукова зміна"
197 Манжеліївська Софія Андріївна badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
198 Большаков Михайло Олександрович badge business 8 Харків, Харківський район, Харківська область ХНВК №45 "Академічна гімназія"
199 Безнос Артем Романович badge business 9 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
200 Ніколаєв Олексій Дмитрович badge business 10 Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область КЗО "ДЛІТ"
201 Капустяк Юрій Юрійович badge business 9 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Ужгородська класична гімназія
202 Сливка Олександр Анатолійович badge business 11 Ужгород, Ужгородський район, Закарпатська область Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка
203 Шетік Іван Валерійович badge business 7 Київ, Голосіївський район, місто Київ ПП НЗ "Європейський Колегіум"
204 Гоголь Данило Олександрович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей «Лідер»
205 Кравченко Артем Сергійович badge business 11 Київ, Печерський район, місто Київ Ліцей №145
206 Сас Євгеній Олександрович badge business 11 Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область ліцей "Політ"
207 Тітаренко Макар Вячеславович badge business 10 Кам'янське, Кам'янський район, Дніпропетровська область Технічний ліцей